Büyü Sihir Bozma Çalışmaları

Büyü ya da sihir çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş ve insanların merakını uyandıran bir konudur. Sihir ya da büyü, insan bedenine, ruhuna etki eden, insanı kötü yapan, hasta eden, insanların birbiri ile aralarının açılmasına sebep olan uygulamalardır. Dinimize göre büyü yapmak da yasaklanmıştır.

Büyü (sihir) çeşitleri nelerdir?

  • Gildani sihri denen ve semavi güçlerle oluşturulan büyülerdir.
  • Cinlerden yardım alarak yapılan büyüler
  • Gözü yanıltmak ve el çabukluğu ile yapılan sihirler
  • Çeşitli eşyalar kullanılarak yapılan büyüler
  • Kimyasallardan yararlanılarak yapılan büyüler

Her ne ile yapılırsa yapılsın büyü yapmak, büyülemek, sihir yapmak dinimizce yasaklanmıştır. Ancak çoğu zaman insanlar doğa üstü varlıklar tarafından da büyülenebilirler ya da insanların bu yollarla istedikleri kişi üzerinde hakimiyet kurmak, istediğini yaptırmak için bu varlıklardan yararlanarak yaptığı büyüler, sihirler vardır. Böyle durumlarda insanlar nedeni olmayan baş ağrıları, hastalıklar, sinir bozuklukları gibi rahatsızlıklar yaşayabilir. l

Büyü neden ve nasıl yapılır?

Büyü ya da sihir birçok sebepten yapılabilir. Büyü yapılan kişi sevilmiyordur, başarısız olması isteniyordur. Hayatının altüst olmasını istediğiniz kişilere büyü yaparak bunu başarabilirsiniz. Büyü çeşitli materyaller kullanılarak yapılabilir. Saç, tırnak, ip, çeşitli bakliyatlar kullanılarak yapılabilir. Ancak sadece bu malzemelerin kullanılmasıyla büyü ya da sihir yapılmaz. Bunun için bazı ruhani varlıklarla da temasa geçilmesi ve yapan kişinin nefesinin kuvvetli olması gerekir.

Büyü ya da sihir nasıl bozulur?

Büyü, sihir adını ne koyarsanız koyun bu tür uygulamalar insan hayatını olumsuz yönde etkileyen çalışmalardır. İnsan dengesini bozar, hayatını altüst eder. Hayatınızdaki birçok şey düzgün gidiyorken bir anda altüst olabilir. Büyünün etkisinde olan kişi ruhsal olarak çöküntüye uğrayabilir. Birçok büyü çeşidi vardır. İlk önce büyü sihir bozma işlemi yapılmadan önce ne tür büyünün yapıldığı, büyünün özelliklerini bilmekle işe başlanılmalıdır. Bu yüzden ne tür bir büyünün etkisi altında olduğunuzu bilmek için işinin ehli, konusunda tecrübeli kişilerden yardım almanız gerekir.

Kişinin üzerinde olabilecek büyünün anlaşılabilmesi ve ne tür bir büyü ile karşı karşıya olunduğunu anlamak için bakım yapılması gerekir. Bu oldukça ciddi ve önem isteyen bir uygulamadır. Yapılacak bakım çalışması ile kişinin etkisi altında olduğu büyü ortaya çıkarılır.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu, karşı karşıya kaldığınız büyülenme çalışmalarında sizlere yardımcı olmaktadır. Yapılacak büyü sihir bozma çalışmaları sayesinde üzerinizde bulunan büyüyü bozabilir ve ruhsal olarak iyileşebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + eleven =