Blog

Bakım Yapılmadan Büyü Yapıldığı Anlaşılır Mı?

Eğer üzerinizde herhangi bir büyünün olup olmadığını anlamak istiyorsanız ilk önce yapmanız gereken şey davranışlarınızda, hareketlerinizde yaşantınızda herhangi bir değişikliğin olup olmadığına bakmanızdır. Uyumanız, yemeniz içmeniz, insanlarla olan ilişkileriniz, ruhsal durumunuz açısından yaşadığınız değişiklikler olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer daha önceki hallerinizden farklı şeyler yaşamaya başladıysanız üzerinizde büyü olabileceğinden şüphe edebilirsiniz. Ancak iyice emin olabilmek için bakım yaptırmalısınız.

Bazı büyüler vardır ki bakım yaptırılsa bile çok zor şekilde varlığı görülebilir. Bu yüzden bir insana bir bakışta sen de büyü var, sen büyülenmişsin, cinlere karışmışsın gibi yorumlar yapmak doğru değildir. Bazen bir insana bir değil birden fazla bakım yapılması gerekebilir. Hangi büyü altında olduğu, nasıl bu büyünün etkisinde olduğu ise baktırılabilecek Yıldızname bakımı ile anlaşılabilir.

Çoğu büyü çeşitlerinde kişiye özel bakımlar yapılabildiği gibi hemen her sorunun bir karşılığını bulabileceğiniz, Yıldızname bakımı da oldukça önemli bilgileri size verecektir. Yıldızname bakımı sayesinde ne durumda olduğunuz, hangi büyü altında etkilendiğiniz, bu duruma neden, nasıl ve ne zaman düştüğünüz Yıldızname bakımı sayesinde ortaya dökülür.

Yıldızname bakımı öyle herkese baktırılabilecek ya da herkesin bakabileceği bir şey değildir. Yıldızname bakımı, bilgi ve tecrübe isteyen çok geniş bir ilimdir. İçinde bir tane konusu eksik olduğunda Yıldızname bakımı bakılamaz ya da yanlış yorumlanabilir. Bu yüzden konusunda uzman olmayan, tecrübesi bulunmayan kişilere sadece Yıldızname değil hiçbir konuda güvenmemeli ve tenezzül etmemelisiniz. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile temasa geçerek Yıldızname bakımı ve diğer bakımları yaptırabilir, sorularınıza doğru cevaplar, sorunlarınıza doğru yöntemlerle çözümler bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü, Yapan Kişiye Geri Geri Döner Mi? başlıklı makalemizde büyü, büyü çeşitleri ve büyü geri teper mi hakkında bilgiler verilmektedir.