Blog

Papaz Büyüsü Nedir ?

Yapılan her büyünün kendine has malzemeleri yapılış şekli vardır. Birçok farklı Papaz Büyüsü vardır. Yapılan Papaz Büyülerinde kişiye ait herhangi bir parça kullanılıyorsa o Papaz Büyüsü olarak adlandırılır. Farklı malzemeler kullanılabilir. Erkek menisi, adet kanı, saç, tırnak, idrar gibi malzemeler kullanılabilir.

Bilinenin aksine her Papaz Büyüsü, kötü niyet taşımaz yani sadece insanları ayırmak için yapılmaz. İnsanları birleştirici unsur olarak da Papaz Büyüsü yapılabilir. Ancak ne olursa olsun Papaz Büyüsü, kötü büyüler sınıfındadır. Yapılışı zor ve zahmetlidir olduğu gibi bozulması da zahmetli ve zordur.

Yapılış amacı ve kullanılan malzeme Papaz Büyüsünün çeşitlerini oluşturmaktadır. Papaz Büyüsünün diğer büyülerden ayrılan en önemli özelliği kişinin DNA’sını taşıyan parçalarından kullanılıyor olmasıdır.

Papaz Büyüsü çeşitleri vardır ve her Papaz Büyüsü Papazlar tarafından yapılmaz. Kara Büyü, Kırmızı Büyü grubunun amacı zarar vermektir. Buna temas büyüsü de denir. Temas büyüsünde temel saç, tırnak, idrar, kan, meni gibi malzemeler kullanmak ve gerektiğinde büyü yapılacak kişinin herhangi bir elbise parçası kullanılarak da yapılabilir. Yani Papaz Büyüleri canlıdan çıkan malzemelerde yapılır.

Papaz Büyüsü hakkında kafanıza takılan sorular varsa, daha detaylı bilgi edinmek ya da üzerinizde Papaz Büyüsü şüphesi ile yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey işinin uzmanı, büyü konusunda tecrübeli kişilerden destek almaktır. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek Papaz büyüsü ve diğer konularda istediğiniz her türlü bilgiyi alabilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bazı Bakım Türlerinde Ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir? başlıklı makalemizde bakım çeşitleri, bakım türleri ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.