Blog

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmaya ihtiyaç duyan insanların çeşitli mecralarda cevap aradığı bir sorudur büyü nasıl yapılır? Büyü filmlerdeki gibi aslı astarı olmayan saçma söz ve kelamlarla yapılmaz. Gerçek büyü Allah-u Teala’nın isimleri ve ayetleri ile yapılır, en tehlikelisi de budur.

Büyüler kısa süreli, uzun süreli ve ömürlük olabilirler. Kısa süreli olanlar bir zaman sonra kendiliğinden son bulur, etkisi geçer. Uzun süreli olanlar birkaç yıl süreyle büyünün yapıldığı kişinin hayatını olumsuz yönde etkiler. Ömürlük olanlar ise ilahi bir kuvvetle karşılık bulup, büyü yapılan kişinin bünyesinden çıkarılmadığı sürece o insanın ölümüne kadar hayatının mahvolmasına sebep olurlar.

Büyü nasıl yapılır başlığı altında öncelikle büyü yöntemlerini paylaşalım. Büyü yapmada kullanılan birçok yöntem mevcuttur. Burada tamamına yer vermek mümkün değil tabi ki büyü yapmanın tarihi 3000 yıl öncesine dayanır ve sayısız büyü yöntemi vardır, bunlardan birkaçını sizinle paylaşacağız

  • Domuz yağı, adet kanı, hayvan pisliğinin büyü yapılmak istenen kişinin evinde belli yerlere, özellikle kapı eşiklerine sürülmesi bu tür şeylerle yazılar yazılması. evin içindeki bazı bölgelere Kur’anda geçen ayetlerin tersten yazılması şeklinde gerçekleştirilen büyülerdir. Büyü nasıl yapılır araştırması yapan insanlar genelde bu yöntemlerle sıklıkla karşılaşırlar.
  • Yöntemlerden bir diğeri ise büyünün yapılacağı kişinin evinde tuvalete girip o kişinin adına niyetlenerek tuvalet içinde dua etmektir. Bu yöntemle büyü yapılan kişi ömrü boyunca lanetlenir. Bu büyüden bir medyuma danışılmadan kurtulmak mümkün değildir.
  • Başka bir yöntem ise bazı bitkilerin, kişinin kullandığı eşyaların, sabun, kilit, bakliyatla yapılan büyülerdir. Bu malzemelerin üzerine yapılan türlü fesat okumalar sayesinde cinlerle irtibat kurar ve bu cinleri o kişinin başına musallat eder.
  • Büyü nasıl yapılır başlığı altında paylaşacağımız son büyü yöntemi de şöyledir; fakat öncesinde belirtmek zorundayız ki Kur’anın kullanılmasıyla yapılan tüm büyüler çok tehlikelidir. Bu büyüde Kur’anda geçen bir surenin harfleri tek tek olmak üzere tersten başlayarak okunmasıyla gerçekleşir.

Bir önceki yazımız olan Büyünün Etkileri Nelerdir? başlıklı makalemizde büyü, büyü çeşitleri ve büyü etkileri hakkında bilgiler verilmektedir.