Coğrafi Kartografik Astroloji

Astroloji hem zamanı hem de mekanı kullanan bir bilimdir. Ancak günümüze kadar gelenler ise çoğunlukla zamana dayalı bilgiyi kullanmışlar, mekana ait bilgi her zaman geri planda kalmıştır. Her insanın kendini mutlu hissedeceği, huzurlu olabileceği mekanlar, bölgeler, şehirler ya da ülkeler vardır. Coğrafi kartografik astroloji ile seyahatlerinizde, taşınma işlemlerinizde, kimlerle beraber bu değişiklikleri yapabileceğinize dair bilgileri alabilirsiniz.

Astrolojik haritalar sadece kişiye özeldir ve o kişinin özelliklerini, yazgılarını, başına gelecekleri gösterebilir. Mekanlar da insanların haritalarına benzer. Yani kişiye özeldir. Oturduğunuz evin bulunduğu coğrafi konum, ev taşımaları, çıkılan seyahat yerleri kişiye özeldir o kişinin ruhunu yansıtır.

Coğrafi astroloji ile ne elde ederim?

  • Çevrenizde bulunan enerji mekanda sizi etkiler. Coğrafi astroloji ile özelliklerinize uygun bölgelerde bulunma imkanına sahip olursunuz.
  • Bahçe ile uğraşmayı seven bir kişiliğiniz varsa çiçeklerin en güzel hangi coğrafyada yetişeceğini yine coğrafi kartografik astrolojiyi kullanarak bulabilirsiniz.
  • Seyahati seven birileri iseniz size uygun, enerjinize uygun seyahat yerlerini yine kartografik astroloji ile seçebilirsiniz.
  • Evinizde rahat ve huzur, mutluluğu istiyorsanız evinizi alacağınız bölgeyi, yeri yine coğrafi astroloji ile seçerek daha huzurlu ve mutlu olma imkanına sahip olabilirsiniz.

Coğrafi kartografik astroloji ile yaşayacağınız çevreyi, bölgeyi tanıyabilir, karakterinize uygun, yaşam standartlarınıza uygun yerleri bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Hemen her insan hayatını rahat, huzur ve mutluluk içinde başarılarla dolu geçirmek ister. Ancak yapılan yanlış seçimler birçok insanın hayatını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu olumsuzlukların içinde coğrafik özellikler de bulunmaktadır. Bu yüzden coğrafi kartografik astroloji bu anlamda oldukça önemlidir.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağınız coğrafi kartografik astrolojisi eğitimi alabilirsiniz. Alacağınız eğitim sayesinde yaşayacağınız yerin özelliklerini öğrenebilir, hangi bölgenin karakterinize uygun olduğunu analiz ederek daha mutlu ve huzurlu, daha başarılı ve sağlıklı yaşama imkanına kavuşmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir