Blog

Büyünün Etkileri Nelerdir?

Yapılan bir büyünün etkisini açıklamak gerekir ise en doğru açıklama, yapılan büyünün insan iradesini ele geçirecek özelliği olmasından dolayı bazı dengeleri değiştirebilme gücüne sahip olduğudur. Bazı uzman medyum işi yapan hocalar durumu şöyle açıklamaktadır. İnsanın dünyevi karar mekanizmasını değiştirme amaçlı yapılan büyüler olduğu gibi de sadece kişisel bazı özellikleri de engellemek amaçlıda büyü yapılmaktadır.

Medyum anlatımlarına göre burada dikkat edilmesi gereken detay şudur, büyü elle tutulur yada gözle görülür bir şey kesinlikle değildir. İnsanlar günümüzde herhangi bir yerde buldukları muska yapmada kullanılan sabun, bir şeye sarılmış ip, kemik ve benzeri şeyler gördüğünde büyü sanmaktadır oysa ki bunlar büyü yapmakta kullanılan gereçlerdir çünkü bir büyünün açıklanabilmesi için gözle görülür büyü malzemeleri yetersizdir. Eğer kişi üzerinde bir büyü var ise derhal bir medyum tarafından bozulması gereklidir, Bu sebepten dolayı bu gibi hadiselerde bir medyum yardımı alınmalıdır. Günümüzde medyumlar bu gibi olaylar için dalında gerçekten uzman olmuşlar ve sorunlarınıza çare üretebilecek derecedeler.

Bir önceki yazımız olan İstanbulda en iyi hoca başlıklı makalemizde büyü, Büyücü Hoca ve Cinci Hoca hakkında bilgiler verilmektedir.