Blog

Yıldız Düşüklüğü Ne Demek?

Her insanın doğduğu andan itibaren yıldızı vardır. Ancak zamanla bazı enerji veren varlıkların yardımı, dış etkiler ve özellikle yapılan büyüler neticesinde kişinin yıldızı düşer. Yıldız düşüklüğü, kişinin kısmetinin kapalı yani bağlı olmasıyla orantılıdır. Nazar değmesi, büyü yapılması ya da cin musallatlarına maruz kalması kişinin yıldızını oldukça etkiler. Bu durum neticesinde kişinin mutluluğu yarım kalır, olumsuzluklar başlar ve kişinin hayatı kendine zehir olur.

Kişideki yıldız düşüklüğünün tedavisi ise konusunda uzman, tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılacak olan yıldızname bakımıdır. Bakılacak yıldızname bakımı sayesinde kişinin ne zaman, nasıl, kimlerce büyüye ya da herhangi bir musibete maruz kaldığı teşhisi konularak buna göre tedavi şekli belirlenir.

Yıldız düşüklüğü nasıl anlaşılır konusunda bazı belirtilere kulak asmak gerekir:

  • Uyku düzensizliği
  • Sıkça esneme ve bununla beraber gelen gözde ağrı
  • Baş ağrısı
  • Nedensiz şekilde ilişkilerinin bitmesi ya da herhangi bir ilişkiye başlayamamak
  • Her ne kadar toplum içinde olmak istenirse istensin kişinin toplum dışına itilmesi
  • Sorunların ardı arkasının kesilmemesi
  • Yaşanılan bir ilişki varsa ortada hiçbir neden yokken ilişkinin bitmesi
  • Gerek aile gerek iş ya da arkadaşlık ilişkilerinin zayıflaması ya da istenildiği şekilde düzenli olmaması gibi durumlar yıldız düşüklüğünün sebepleri arasındadır.

Yıldızname bakımı yaptırarak yıldız düşüklüğünüzün olup olmadığını öğrenebilir ve buna göre bir tedavi yolu çizerek hayatınızı tekrar kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce doğru kişilere durumunuzu teşhis ettirmek ve tedavi yöntemini denemektir. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek bu tür sorunlarınızı ve daha farklı sorunlarınızı görüşebilir ve tedavi yolunu seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hacamatın Büyüyü Ortadan Kaldırıldığı Doğru Mu? başlıklı makalemizde büyü, büyüler ve hacamatın faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.