Blog

Yapılan Büyüler Sürekli Kendini Tekrarlar Mı?

Büyüler bir takım enerjiler sayesinde çalışır ve yapılan kişiye etkisi altına alır. Büyücülerin kullandığı cinler ve doğaüstü varlıklardan alınan destek sayesinde büyüler tutar. Büyünün etkisi ise büyünün ne kadar büyük bir enerjiyle yapılıp yapılmadığı ile doğru orantılıdır. Büyüye ne kadar çok enerji yüklenirse büyü o kadar etkili ve güçlü olacaktır.

Büyülerin belirli bir kullanma tarihi yoktur. Zamanı bitince kendi kendini tekrarlamaz. Birçok kişi büyülerin tıpkı bir alışveriş kartı gibi belli bir zamanı olup o zaman bitince tekrarlar gibi düşünür. Aslında bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Bunun sebebi ya büyüyü yaptıran kişi ya da kişiler sizin büyüyü bozdurduğunuzu fark edip tekrar yaptırmış olabilir ya da çare bulmak için gittiğiniz hoca ya da medyum işin içinden çıkamadığı zaman büyü kendini tekrarlamış diyerek sizi kandırmasıdır. Yapılan hiçbir büyü süreklilik kazanmaz.

Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bu büyüyü çözdürmek için işinin ehli, konusunda uzman ve tecrübe sahibi olmuş kişilere başvurmanız gerekir. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrarsınız. Tüm bunlara hiç gerek kalmadan yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınıza gerekli cevapları ve çözümü almaktır.

Bir önceki yazımız olan Kuyuya Atılan Mezara Gömülen Büyüler Bozulur Mu? başlıklı makalemizde büyü, büyü çeşitleri ve büyü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.