Şifa Kartları Kursu

Şifa Kartları Kursu

Şifa kartları, hayvanların iyileştirici şifasını öğretmek için antik çağda oluşturulmuş bilgelik ve geleneklere dayanan bir şifa verme yöntemidir. Şifa kartları sayesinde beden, ruh, zihin, duygular şifa bulmaya başlar.

İnsanlar, çağlar boyunca şifa bulmayı amaçlamış ve içinde bulundukları zor durumlarda, hastalık durumlarında alacakları şifa ile iyileşmeyi amaçlamışlardır. Ruh sağlığı hemen her insan için çok önemlidir. Ruh sağlığının tehlikeye girdiği anda birçok insan şifa bulmak için birçok farklı yöntem denemiştir. Bu yöntemlerden biri de şifa kartlarıdır.

Şifa kartları 50 karttan oluşur. Bu elli kartlık desteyi okuyarak şifa bulmak günümüzde oldukça rağbet gören bir yöntem haline gelmiştir. Negatif enerjiyi pozitif çevirerek gününüzü çok daha rahat ve sağlıklı geçirmenize imkan vermektedir.

Şifa kartlarıyla nasıl şifa bulunur?

İnsanların hemen hepsinin ruhsal olarak şifa bulmaya ihtiyacı vardır. Ruh sağlığı üzerinde olumsuz etki yapan bazı negatif enerjileri üzerinden atmak isteyen birçok kişi günümüzde ruhsal şifa yöntemlerinden yararlanmaktadır. Ruhsal şifa ile hem ruh sağlığınızı koruyabilir hem de güne çok daha rahat ve huzurlu başlayabilirsiniz.

Şifa kartları üzerinde bulunan hayvan figürlerinden alacağınız ruhsal enerji sayesinde şifa bulabilirsiniz. Bu yüzden şifa kartları üzerinde bulunan hayvan figürlerini çok iyi yorumlamak gerekir. Bunun için ise şifa kartları eğitimi alabilirsiniz.

Çoğu zaman insanlar belli seviyelerde hasta olabilir ve kendini güçsüz hissedebilir. Enerji bittiği ve kendinizi ruhsal yönden çökmüş hissettiğinizde şifa yöntemine başvurabilirsiniz. İç huzurunuzu yakalamak, sağlığınıza yeniden kavuşabilmek için kolaylıkla öğrenilip uygulanabilen şifa yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Şifa kartları eğitimi alarak siz de kendinize şifa yöntemini uygulayabilir ve ruh sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bunun yanında sadece kendinize uygulamakla kalmaz çevrenizdeki insanlara da uygulayarak başkalarının da şifa yöntemlerinden yararlanmasına imkan verebilirsiniz.

Şifa kartlarını okumasını öğrenerek bedensel, duygusal, zihinsel ve ruhsal sorunlarınıza çözüm bulabilir, şifa kartlarında bulunan hayvan figürlerinin anlamını bilerek şifa almaya imkan verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile şifa kartları eğitimine katılabilir, şifa alma, şifa verme konularında bilmediklerinizi sorabilir, hem kendinizi hem de çevrenizi şifalandırabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + 16 =