Melek Kartları Kursu

Melek Kartları Kursu

Melek, hemen her dinde olduğu kabul edilen ruhani varlıklardır. Allah hizmet ve ibadet etmekle yükümlü olan melekler, her dinde farklı bakış açışı ile tanımlanırlar. İslam dinine göre meleklerin yeme içme alışkanlıklar yoktur. Dişi ya da erkek kavramı bulunmaz. Gözle görülmezler. İmanın şartlarından biri meleklere inanmaktır.

Melekler, Allah’ın yardım eden eli olarak tanımlanır. Özellikle Allah ile kul arasında mesaj taşıyan nurdan yaratılmış ruhani varlıklardır. Doğduğumuz andan itibaren melekler insanların yanında olurlar.

Melek kartları nedir?

Melekler, sevgi dolu varlıklardır ve insanların koruyucuları görevini görürler. Çoğu meleğin ismini bilebilir ancak bilmediğimiz yüzlerce görevli melek bulunmaktadır. Melekler, sizi devamlı olumlu yöne yönelmenizi sağlamaya çalışırlar.

Melekler insanlara yol gösteren varlıklardır. Biz gözlerimizle göremesek bile melekler, doğduğumuz andan öldüğümüz ana kadar yanımızda bulunurlar. Melek kartları, insanın kafasında olan sorulara meleklerin aracılığı ile çözüm bulmaktır. Amaç güne melek kartlarıyla sevgi dolu, pozitif enerji ile başlamaktır. Alacağınız olumlu, pozitif mesajlar sayesinde hayatınızı daha kolay yönlendirebilir ve pozitif enerji ile dolu olabilirsiniz.

Melek rehberliği nedir?

Melek rehberliği, güne meleklerle başlamak, onların yol göstericiliği ile hayatımızdaki negatiflikleri üzerimizden atmaktır. Günümüzde oldukça merak edilen melek rehberliği sayesinde hayatınız çok daha pozitif enerji yüklü olacak ve daha düzenli daha güzel bir hayata kavuşabileceksiniz.

Melek kartları eğitimi sayesinde melek kartlarını okumayı öğrenebilir ve hayatınızı çok daha güzele doğru yönlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. Sıkıntıya düştüğünüzde, biraz rahat olmak istediğinizde koruyucu meleklerinizden yardım isteyebilir ve Allah’tan mutluluğunuzu ve huzurunuzu isteyebilirsiniz.

Melekler, Allah ile kul arasında bir araçtır. İnsanların tüm niyetlerini Allah’a ileten ve kişinin şifa bulmasını sağlayan varlıklardır. Zaten İslam inancımıza göre meleklere inanmak farzdır. Günümüz insanı artık huzura erişmek, mutluluğu bulmak için melek kartlarından yardım istemektedir. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde alacağınız melek kartları eğitimi sayesinde siz de melek kartlarını okumayı ve hayatınıza uyarlamayı öğrenebilir, meleklerin pozitif enerjisini üzerinizde hissederek hayatınız üzerinde çok daha güzel ve çok daha kaliteli bir etki yaratmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 8 =