2. Seviye Tarot Kursu

2. Seviye Tarot Kursu

Astroloji, hemen her devirde insanların ilgisini ve merakını uyandırmıştır. Özellikle geleceği öğrenmek, gelecekle ilgili bilgiler almak hemen her insanı cezbeder. Gelecekten bilgi almak insanı hem korkutur hem de kendine çeker. Bu yüzden insanoğlu her zaman gelecekle ilgili işlere meraklı olmuş ve bu konuda gerekli olan eğitimleri almayı denemiştir.

Astroloji ve tarot ayrılmaz bir bütündür. Tarotu öğrenmek isteyen, tarot kartlarını okuyarak geleceği öğrenmek isteyen birçok kişinin yapması gereken şey ise üç seviye aşamalı olan tarot eğitimlerini almaktır.

2.seviye tarot eğitimi alarak tarot kartlarını okumanın ikinci aşamasını geçerek en son seviyeye doğru adım adım ilerleyebilirsiniz. Tarota giriş seviyesinin ardından orta seviye tarot için tarot açılım sistemlerini, tarot açılımının nasıl yapıldığını, kelt haçı yöntemini, piramid açılımını, joker açılımını öğrenmelisiniz. Bunun yanında ilişki açılım, ekonoks açılımı, pentegram açılımı, azizenin sırrı açılımı ve özel açılımlar eğitimini de yine ikinci seviye tarot eğitiminde alabilirsiniz.

Bu eğitimlerde alacağınız dersler arasında tarot desteleri, farklı tarot destelerini tanıma, kart sistemleri, major ve minor kartları tanıma, tarot kartlarına değer atama gibi eğitimleri de alabilirsiniz. İkinci seviye tarot eğitimi yani orta seviye tarot derslerinde beş ve yedi kartlı açılımları, kelt haçı ve ilişki açılımını öğrenebilirsiniz.

Tarottan nasıl fayda sağlanır?

Fal, insanlık tarihinin hem eğlence aracı olmuş hem de gelecekten haber almak için en eski kehanet yöntemlerinden biri olarak günümüze kadar gelmiştir. Her dönem insanların dikkatini ve merakını çeken tarot kartları ise diğer kehanet yöntemlerinden ayrılır. Tarot kartlarını okumayı öğrendiğiniz andan itibaren zaten içinizde olan altıncı hissiniz daha çok kuvvetlenecek ve yaptığınız yorumlar çok daha iyileşmeye başlayacaktır.

Tarottan istediğiniz faydayı sağlamak için ilk yapmanız gereken şey kartların anlamlarını bilmek ve bu bildiğiniz anlamlara inanmaktır. Tarot ile ciddi anlamda ilgilenmek ve tarotun gerçek dünyasına girmek için tarot eğitimi almanız gerekir. Üç seviyeden oluşan tarot eğitimi sayesinde siz de tarot kartlarını okumayı ve yorumlamayı öğrenebilirsiniz.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile tüm tarot eğitimi seviyelerini alabilir ve siz de çok iyi bir tarot yorumlayıcısı olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 1 =