Blog

Sultangazide Yıldızname Burçları

Sultangazide Yıldızname Burçları baktırmak isteyen kişilerin bazı noktalara dikkat etmeleri gerekir. Özellikle birçok kişi yıldıznamenin bir fal yöntemi olduğunu düşünmeleri yanlış bir düşüncedir. Yıldızname, bir fal olmanın çok ötesinde içinde bazı ilimleri barındırır. Yıldızları ve burçları incelediği için astroloji ile iç içedir. Bunun yanında kişinin burcunun hesaplanabilmesi ve doğum haritasının çıkarılması için ebced hesabının yapılması şarttır. Bu doğum haritası sayesinde kişinin yıldızname bakımı gerçekleştirilir.

  • Yıldızname burçları bakımında önemli olan kişinin bakımı yapacak kişiye verdiği bilgilerin doğruluğudur.
  • Yıldızname bakımı için gerekli bilgiler kişinin hangi burçta olduğu, kişinin anne adı ve kendi adı ile doğum tarihi ve doğum saatidir.
  • Bu bilgiler sayesinde kişinin doğum haritası çıkarılarak yorumlama yapılır.

İnsanlar her zaman gelecekleriyle ilgili haberleri almak için uğraşmış ve bu yolda birçok yöntem geliştirmişlerdir. Tarot kartları, el falı, kahve falı, su falı ve bunun gibi birçok yöntem insanların gelecekleriyle ilgili bilgileri almada onlara yol gösterdiğine inanılmıştır. Yıldızname bakımı ise bu yöntemlerden oldukça farklıdır. Bakmak için herhangi bir materyale ihtiyaç duymaz. Sadece kişisel birkaç bilgi ile oluşturulacak zodyak haritası sayesinde kişinin doğumundan ölümüne kadar başına gelen, gelebilecek muhtemel olaylar yorumlanır.

  • Evlilik analizi yaptırarak evliliğinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında evli değilseniz evlenip evlenemeyeceğinizi, evlenecekseniz nasıl bir evlilik yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Geçirdiğiniz hastalıkların yanı sıra ileride yakalanmanız muhtemel olan hastalıkları öğrenebilir ve buna göre önlemlerinizi alabilirsiniz.
  • Gireceğiniz yeni ortamlarda kişileri daha iyi tanımak için kişilik analizi yaptırarak o kişinin size uygun olup olmadığını, karakterini öğrenebilirsiniz.
  • Başınıza gelmiş ya da gelmesi muhtemel olan büyü, nazar değmesi, cin çarpması gibi olayları öğrenebilir ve korunma yollarını da öğrenerek hayatınıza uygulayabilirsiniz.

Yıldızname ve daha fazlası için yapmanız gereken şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçmek, soru ve sorunlarınız için karşılıklı görüşerek çözümlerinizi bulmaktır.

Bir önceki yazımız olan Sultanbeylide Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde burç uyumu ve kişilik analizi hakkında bilgiler verilmektedir.