Sizden Gelenler


Volkan Çıtak 23 Erkek – Ankara

Hocam size çok güveniyorum çünkü çok sahte medyumlar gördüm ve tanıdım artık ümidimi kesmiştim ama allah sizi çıkardı karşıma derdime derman olacağınızdan çok eminim şimdiden teşekkürler

K. Çınarcı 25 Erkek – Manisa

Hocam size ne kadar teşekkur etsem az başım daki o korkunç baş arısı nasıl gecti hayla hayret içindeyim tekrar terrar teşekkur edeyorum telefonda vaktını fazla almamak için sizi oyalamak istemiyorum çunku başkaları na da bana yaptığınız iyiliği yapacağınız zaman dan almak istemiyorum sizden allah razı olsun gercekten başım süper şimdi sizden rica iyi bir iş konusunda bana yardımcı olmanız bir özel yata girebilsem daha ne isterim .bide kendine güven konusunda bişey yapabilirmiyiz bunlar dada bana yardım cı olacağınızı biliyorum iyi akşamlar diliyorum kendinize iyi bakın.

N. Demir 19 Bayan – Belçika

Zeynel Hocam nasılsnız? bayramınz mübarek olsun arkadaşımla la barıştık biz beni çok sewdiğini söledi:) hayırlı günler herşey için tşk ederim

S. Tekincan 25 Bayan – İstanbul

Merhaba zeynel bey öncelikle size cok tesekkür ederim.Size en çaresiz anımda gelmiştim.6 senelik bir birlikteliğim vardı cok seviyordum ama cekmediğim eziyet duymadığım hakaret kalmamamıştı ve en kötüsü beni sürekli terkedip gitmesi beni iyice kahrediyordu.Çalışmadığım kişi yaptırmadığım işlem kalmamamıştı.İnanılmaz derecede param gitmiş ve umudum yok olmuştu hergün ağlamaktan başka birşey yapmıyordum meğer bu yedi kişi çalıştığım sözüm ona medyum yada hocalar sadece beni kandırmışlar.Son çare internette gezinirken sizi buldum ve geldim derdimi anlattım beni dinlediniz sabırla yapılabilecekleri söylediniz ve çalışmaya başladık okadar guven vermiştiniz ve emin konusmuştunuzki bana.mümkün değil bu adam bana dönmez bu iş bitti diyordum çünkü inanılmaz zor inatçı biriyle beraberdim.iflah olmaz diyordum ve kargom geldi işlemlere başladım bana 4 gün ve 1ay içinde sonuç verecek işlemin demiştiniz beraber olduğum insan hergün başka kadınlarla beraber olan başkalarının ağzına bakıp bana hakaretler yağdıran biriydi.ve çalışmaya başladıktan sonra 4.gün obeni görmek istemeyen adam hakaretler yağdıran adam içki içip saldıran adam gitmiş yerine melek gibi biri gelmişti şimdi kapılarımda yatıyor bir dediğimi iki etmiyor herseyi bıraktı heranımız hersaatimiz beraber geçiyor başka kimseyi görmek bile istemiyor yaptıklarını anlatınca obile bunlara inanamıyor şimdi çok mutluyuz ve nikah bile düşünmeyen adam şimdi bana nikahtan evlenmekten bahsediyor seni görmeyince duramıyorum diyor size işini yaptıran kimse en ufak bir şüphe etmesin ben yasadım ve gördüm çok mutluyum ve bunu size borçluyum iyiki allah karşıma sizi çıkardı her dediğiniz bir bir çıktı gelecek dediğiniz gün çıktı geldi şu an mutluluğumu anlatamam size tekrar başka işlemler içinde geleceğim kendinize iyi bakın herşey gönlünüzce olsun.

D. Seçilmiş 22 Bayan – Ankara

Tarafıma göndermiş olduğunuz yıldıznamemi satır satır harf harf okudum yazılanlar kesinlikle kalem kalem doğru ben kendimi anlatmak istesem bu kadar net anlatamazdım elinize ve yüreğinize sağlık teşekkür ederim. Arada oluşan iletişimsiz benim için sonuç aldığım sürece hiç önemli değil aynı düşüncedeyim herşeyde bir hayır mutlak vardır hatta en son “sanırım bu iş hiç hayırlı değil ki Rab bunu mümkün kılmıyor” diye aklımdan geçirmedim değil ve yardımcınızlada düşüncemi paylaşmıştım. Her sey icin Tesekkurler.

S.F. 30 Bayan – İsviçre

Kocam eve geç gelmeye başlamıştı. Bu durumdan çok şüpheleniyordum. Arkadaşım aldatıldığımı söylemişti. 2 çocuktan sonra bu beni iyice kahretmişti. Kocam evine çok bağlı biriydi. Fakat birden bire bir kadın ile ilişkisi olmuş. Ayırma muskasını yaptırdım. İyiki yaptırdım kocam o kadından kurtuldu. Bana bağlandı. Hocam Allah senden razı olsun ne muradını versin sayende ailemi kurtardım. Sağlıcakla kal hocam. Selametle.

N.K. 24 Bayan – Belçika

Bir bela ile yakalamaç oynuyorduk. Sürekli benim peşimdeydi. Bırakmıyordu peşimi. Ailemi bile rahatsız etmeye başlamıştı. Zeynel hocamı aradım anlatım derdimi. Soğutma muskasının en etkili yöntem olduğunu söyledi. Aynen dediği gibiydi. Bir daha ne aradı ne sordu. Zeynel hocam ne kadar dua etsem azdır. Dua ile sağlıkla kalın hocam iyi varsın.

K.Y. 26 Erkek – Avustralya

Gurbette olmam nedeni ile bekardım. Ailemin baskısı ve gurbetin verdiği acı ile evlenme kararı aldım ancak bir türlü evlenemiyordum. Sonunda Zeynel hocamla karşılaştım ve bana yaptığı uygulamayı kullanınca etkisini gördüm. Artık mutlu bir evliliğim var ve bi kızım bir de oğlum var. Allah sizden razı olsun Zeynel hocam.

R.B. 28 Bayan – Avsusturya

Ayrılık acısı beni bitirmişti. Yaşamak anlamsız geliyordu. Zeynel hocanın sitesine girdim baktım fakat tereddüt vardı. Zeynel hocamla konuştuktan sonra vefk hazırlattım ve kullandım. İyi ki böyle bir karar vermişim. Sevdiğim erkek bana geri döndü. Allah seni başımızdan eksik etmesin hocam.

D.E. 28 Bayan – Antalya

Denemediğim hoca çalmadığım kapı kalmamıştı. Güzel ve bakımlı bir bayan olmama rağmen bir türlü evlenemiyordum. Görücü geldi kaç kez sayısını ben bile hatırlayamıyorum. Derken Zeynel hocamın sitesiyle karşılaştım. Bir daha deneyeyim dedim. Hazırladığı muska kısa sürede etkisini gösterdi ve kısmetim en kısa sürede açıldı. Şu an evliyim ve bir tanede oğlum var. Sağlıkla ve dua ile kalın hocam.

C.G. 25 Bayan – Adana

Nişanlımı çok seviyordum ama neden yokken ayrıldım. Nişanlım bir anda değişmişti. Kuzenim sizi önerdiğinde denemek istedim şansımı. Hocam iyiki varsınız. Dualarım sizinle her zaman.

M.S. 29 Erkek – Dusseldorf / Almanya

5 senelik evliliğim sebepsiz yere bitmişti. Ne yapacağımı bilmiyordum. Zeynel hocanın sitesine denk geldim. Çok mutluyum hocam. Çok sağolun hocam sayenizde aşkıma kavuştum. Selametle kalın hocam.

F.D. 23 Bayan – İstanbul

28 yıllık evlilik yaşıyorum. 3 tanede çocuğum var ama evliliğim koptu kopucak. Çaresizdim kardeşim sizi tavsiye etti. Yaptığınız vefk sayesınde kocam bana ve çocuklarına artık çok bağlı. Sağlıkla kalın hocam.

S.D. 46 Bayan – Paris / Fransa

28 yıllık evlilik yaşıyorum. 3 tanede çocuğum var ama evliliğim koptu kopucak. Çaresizdim kardeşim sizi tavsiye etti. Yaptığınız vefk sayesınde kocam bana ve çocuklarına artık çok bağlı. Sağlıkla kalın hocam.

A.F. 21 Bayan – Bursa

Plotonik bir aşk yaşıyordum. Mutsuzdum. Kimseyle konuşmuyordum bile. Sağolsun Zeynel Bey beni yaptığı çalışma ile tüm sıkıntılardan çekti çıkardı. Çok mutluyum. Çok teşekkür ederim.

S.T. 28 Bayan – İstanbul

İşte yıllardır çektiğim çile bitiyor. Pek çok eziyette bulunupta boşanmak istemeyen eşim sabah kalktığında tanınmaz haldeydi. Boşanma davası açacağını söyleyip çekıp gitti. Hala şoktayım. Bu durum inşallah geçici değildir. Kısa zamanda bitsin bu iş gelip elinizi öpeceğim. Teşşekkürler.

Yavuz R. – Ankara

Zeynel Hocam az evvel bir sitede benim yazmış olduğum referans yazısının aynısını gördüm. Buradan gelen yazılar çalınmış. Ben sizi dikkatli olmanız konusunda uyarıyorum etrafta gerçekten çok şarlatan var. Gerektiği takdirde hastalarınıza benim telefon numaramıda verebilirsiniz, yaptığınız iyilik sayesinde o kadar mutluyum ki şimdi ismimi kullanıp sizi zor durumda bırakan şarlatanlara başta ben karşıyım. Saygılar.

Z. Savaş 23 Bayan – Muş

Ben bir paylaşım sitesinde sizinle bağlantı kuran kimseler ile iletişim kurdum. Olumlu şeyler duyunca geldim. Uyguladıktan 9 gün sonra istediğim sonucu elde ettim. Umarım mutluluğum ömürlük olur.

Y. Mutlu 29 Erkek – Mersin

Hocam çok çaresizdim. Çareyi sizde aradım sanırım buldum da. Karımın beni haketmediğini söylediğinizde çok haklıydınız. Sizinle çalışmaya başlarken çocuğumun mutluluğunu düşündüm hep. Allah’a şükürler olsun ki kurban bayramının 1. günü sabah namazından sonra eşim eve geldi ve eve döndü. Şimdi bir aradayız. Allah’a her gece dua ediyorum iyiki sizinle beni karşılaştırmış. Sağolun.

Y. Toprak 23 Bayan – İstanbul

Sizinle tanıştığım ve karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Zor günümde arkamda durdunuz. Yanlışı doğruyu ayırt edebiliyorum artık. Sizinle 5 seanslık çalışma yaptık ve kendimi çok iyi hissediyorum. Artık sıkıntıya girdiğim zaman içimden söküp atabiliyorum. Teşekkürler.

G. Biçkur 25 Bayan – Sivas

Zeynel bey, sevgilimle barıştık fakat ailemde hiç bir değişiklik yok. Sevgilim garip bir şekilde baskı yapmaya başladı. Sevgilim bana bu konuyu aileme açmam ve bu ilişkinin artık bir adının olması için garip bir şekilde baskı yapmaya başladı. Beni istemeyen adam bu kadar kısa bir sürede bu şekilde değişti buna çok şaşırıyor ve seviniyorum ancak ailemde bir değişiklik yok bana karşı hala çok sertler ve sevdiğimide istemiyorlar o bakımdan birşey diyemiyorum o konu içinde yardımınızı lütfen esirgemeyin.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 1 =