Blog

Şişlide Yıldızname Burçları

Yıldızname, kişinin geçmişinde olmuş, ileri zamanlarda karşılaşması muhtemel olayları gösteren bir yöntemdir. Birçok kişi, el falı, tarot falı ya da su falı, kahve falı yerine Yıldızname burçları bakımıyla ilgilenmektedir. Çoğu insan tarafından yanlış bilinen yıldızname, fal yöntemlerinden tamamen ayrılmakta ve çok daha farklı bir yerde durmaktadır. Engin ilim tecrübesine, ebced hesabı uygulamalarına, yıldız ve burçları incelediği için astrolojiyi içine katar. Bunun yanında yıldızname bakımı yapacak kişinin yorumlama tecrübesinin olması çok önemlidir.

İnsanlar her zaman bilinmezin peşine düşmüş özellikle gelecek ile ilgili ufak da olsa bilgi edinmenin sırrını çözmeye çalışmıştır. Ancak günümüzde bunu yapabilecek hiçbir güç yoktur. Ancak yıldızname, kişinin doğumundan ölümüne kadar olan olayları, karşılaşabileceği riskleri, insanları nasıl tanıması gerektiği konusunda oluşturulacak doğum haritasında bilgi sahibi olabilmektedir.

Şişlide Yıldızname Burçları bakımıyla ilgilenen birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişilerin dikkat etmesi gereken nokta ise başta da belirttiğimiz gibi bu konuda uzman ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılmasına dikkat etmeleridir. Yapılacak yanlış bir yorum ya da yanlış bir hesaplama kişinin yanlış yönlendirilmesine yol açacaktır.

Yıldızname bakımı kim tarafından yapılır, nasıl yapılır gibi sorular birçok kişinin kafasını kurcalamaktadır. Yıldızname bakımı için kişinin vermesi gereken bazı şahsi bilgiler vardır. Doğum tarihi ve doğum saati, kişinin adı ve anne adı bu bilgiler içindedir. Bunun yanında burçların konumunu inceleyebilmek için kişinin yıldızının hangi burca denk geldiği de bilinmelidir. Eğer bu bilinmiyorsa ebced hesabı kullanılarak kişinin yıldızının hangi burca denk geldiği hesaplanır. Bundan sonraki işlem ise yıldızname baktıracak kişinin doğum haritasının çıkarılarak çıkan sonuçların doğru şekilde yorumlanmasıdır.

  • Yıldızname bakımı sayesinde kişi kişilik analizi yaptırarak karşısındaki insanın karakteri hakkında bilgi sahibi olabilir.
  • Yıldızname baktırarak üzerinizde büyü, cin musallatları ya da nazar değmesine karşı herhangi bir etkinin olup olmadığını ve bunlara karşı korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Evlilik yapıp yapmayacağınızı, çocuğunuzun olup olmayacağını, evli iseniz nasıl bir evlilik hayatınız olacağını öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Daha önce geçirmiş olduğunuz hastalıkları ve daha sonradan yakalanabileceğiniz muhtemel hastalıkları öğrenerek tedbir alabilirsiniz.

Yıldızname baktırarak bunun gibi birçok konuda bilgi sahibi olma imkanına sahip olursunuz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şilede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde yıldızname ve zodyak haritası hakkında bilgiler verilmektedir.