Blog

Silivride Yıldızname Burçları

İnsanların hayatlarında çoğu zaman bazı kritik durumlar, riskli olaylar meydana gelir. İnsanlar bu tür durumlara karşı hazırlıklı olmak ve önlemlerini almak isterler. Bu durumlar için insanlar yüzyıllar boyu bazı yöntemler geliştirmiştir. Silivride Yıldızname Burçları hakkında bilgi almak isteyen, bakım yaptırarak hayatındaki riskli olayları öğrenmek isteyen insanlar vardır. Yıldızname, diğer yöntemler içinde ayrılan, kendine has ilmi sayesinde farklı bir yöntemdir. Astroloji yanında farklı birkaç ilim de yıldıznamenin içinde yer alır. Bu konuların bir tanesinin eksikliği bile yıldıznamenin farklı yönlere gitmesine, yanlış yorumlanmasına, kişinin yanlış yönlendirilmesine yol açabilir.

Neden yıldızname baktırmalıyım? sorusunu kendine soran birçok kişi vardır. Yıldızname baktırmanız için birçok sebep sıralanabilir:

  • Çevrenizdeki insanları tanımanız açısından kişilik analizi yaptırarak kişileri tanıma fırsatı bulursunuz.
  • Evliliğinizde neler yaşayabileceğiniz, muhtemel sıkıntılar ve düzeltme yolları hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Kariyeriniz hakkında bilgi alabilir ve iş hayatınızda nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Geçirdiğiniz, ileride karşınıza çıkabilecek muhtemel hastalıklarınızı öğrenerek önleminizi alabilirsiniz.
  • Eğitim konusunda nasıl bir yol çizmeniz gerektiğiniz öğrenebilirsiniz.
  • İstediğiniz kişinin yıldıznamesine baktırarak nasıl insanlarla beraber olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Bunlar gibi birçok sorulara yanıt bulabileceğiniz yıldızname ile kafanızı karıştıran sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ancak yıldızname baktıracağınız zaman konusunda uzman olmayan, herhangi bir ilim öğrenmemiş, tecrübe sahibi olmayan kişilerden destek almamanız gerekir. Yıldızname birçok ilmi bir araya getirerek insanların hayatlarında farklılık yaratacak bilgileri verir.

Yıldızname hakkında daha detaylı bilgi almak, yıldızname bakımı yaptırmak istiyorsanız yılların bilgi birikimini deneyimlerine yansıtmış metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sarıyerde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde cin musallatı, nazar değmesi ve yıldızname doğum haritası hakkında bilgiler verilmektedir.