Blog

Şilede Yıldızname Burçları

Hemen her insanın hayatını etkileyen bazı olaylar vardır. Bu olaylar ya olumlu ya da olumsuz şekilde insanların hayatında yer edinmiştir. Çoğu insan bu olumsuz olayları daha önceden fark etmek ve buna göre bazı önlemler almak isterler. Bunun için Yıldızname baktırarak bu sorunun önüne geçmeye çalışırlar.

Yıldızname, günümüzde eğlencesine bakılan fal yöntemlerinden çok öte bir ilimdir. Yıldızname yıldız ve burçları inceleyen, buna bağlı olarak astrolojiyi de içine katan bir ilimdir. Yıldızname bununla da kalmaz içine ebced hesabını, cebir ve ebced hesabını çoğu zaman ilm-i cifir ilmini de katarak insanlara bazı yorumlarda bulunur. Şilede Yıldızname Burçları ile ilgili bilgi almak, yıldızname baktırmak isteyen birçok insan vardır. Bu insanların dikkate almaları gereken şey yıldızname baktırmayı işinde uzman, ilim sahibi, yıldızname bakma tecrübesi olan kişiler tarafından yapılmasıdır.

Zodyak haritası yani kişinin yıldızname doğum haritasını oluştururken bazı bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu haritanın oluşturulabilmesi için kişinin doğum tarihi ve saati, anne adı ve kendi adı ile yıldızının hangi burca denk geldiğidir. Eğer kişi burcu hakkında herhangi bir bilgiye sahip değilse ebced hesabı yapılarak kişinin burcu tespit edilir. Bu tespitin ardından yıldızname doğum haritası çıkarılarak kişinin istediği bilgiler hakkında yorumlar yapılır.

Peki yıldızname bize ne tür bilgiler verir? Bu bilgiler doğru mudur? Gerçekliğini nasıl anlarız? gibi sorular hemen herkesin kafasını kurcalayan sorular arasındadır. Yıldızname, diğer fal yöntemlerinden çok ayrıdır ve kişiye hayatını yönlendirebileceği birçok konuda yol gösterir.

  • İş kariyeriniz hakkında analiz yaptırabilir, buna göre nasıl bir iş hayatınız olacağını görebilirsiniz.
  • Aile, ikili ilişkiler hakkında analiz yaptırabilirsiniz.
  • Üzerinizde herhangi kötü etki yaratacak musibetler varsa bunları görebilir ve korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Eğitim hayatınızla ilgili merak ettikleriniz hakkında analiz yaptırarak eğitiminiz nasıl olacağı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yıldızname, yıldızname nasıl bakılmalıdır ve daha fazlası için yapmanız gereken şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek sorunlarınız hakkında karşılıklı görüşmektir.

Bir önceki yazımız olan Sultangazide Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde ebced hesabı ve yıldızname bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.