Blog

Şeytan Cin Karabasan İfrit Musallat Ümmü S Sübyan Albasması Hadim Nedir

Kur’an-ı Kerim’de Şeytan, insanoğlunun apaçık düşmanı olarak belirtilmiştir. Asıl adı İblis olan Şeytan, Hz. Adem’e secde etmediği ve kibirli davrandığı için Cennet’ten çıkarılmıştır. Şeytan da insanoğlundan intikam almak için devamlı insanlara vesvese veren, hayatını karartan, insanları doğru yoldan çıkartan durumunda kalmıştır. Allah’a Şeytan’a Kıyamet Günü’ne kadar mühlet vermiştir. Bu zamana kadar Şeytan, insanları yoldan çıkarmaya ve Allah’tan uzaklaştırmaya devam etmiştir. İnsanoğlunun kaçınması gereken başlıca düşmanlarından ilki Şeytan’dır.

Cinler, tıpkı insanlar gibi dişi ve erkekten oluşurlar. Doğar, yaşar, ürer ve ölürler. İnsanlar gibi idealleri, inandıkları vardır. Hacim ve kütleye sahip değillerdir. Halk arasında erkeğine Cin dişisine Peri denir. Allah’a kulluk ederler. Ancak amaçları kötülüktür ve Şeytan’ı örnek alırlar. Kademe kademe ayrılırlar. En üst düzeydeki Cinlere Hüddam, İfrit denir. Devasa büyüklüğe sahiptirler. Çeşitleri vardır. Çift başlısı, yılan kafasına sahip olanları, kanatlısı vardır.

Karabasan cinler tarafından insanoğluna yaşatılan bir olaydır. Genel olarak uyku hali ile uyanıklık arasında gerçekleşir. Uykudan uyanıldığı düşünülse de aslında uyku hali devam etmektedir. Uyandığınız zaman ya da uyandığınızı düşündüğünüz anda sizi bir güç tutmakta, engellemekte ve yataktan kalkmanızı istememektedir. Konuşamaz, bağıramaz, yardım isteyemezsiniz. Sesiniz bağırdığınızı zannetseniz bile çıkmaz. Çeşitli halüsinasyonlar görür, sesler duyabilirsiniz.

Cinlerin daha güçlüsü ve kuvvetlisi olan İfritler genel olarak genç erkeklere ya da kadınlara bulaşırlar. Genç kadın ya da erkeğe musallat olan ifritlerin yakalanıp yok edilmesi çok zor olur. Genellikle kişi bedenine musallat olan şeyi anlamayabilir. Bedenlenerek görünebilir oldukları gibi görünmedikleri durumlar da vardır.

İfrit olduğu nasıl anlaşılır?

  • Kadın ve erkek fark etmeksizin musallat olabilirler.
  • Başkalarının yönlendirmesi ile insana bulaştığı gibi kendiliklerinden de insanlara musallat olabilirler.
  • Musallat olduğu kişiler genellikle cinsel içerikli rüyalar görebilir. Ancak her zaman cinsel içerikli rüyalar görülmez. Bunun dışında kabuslar da görülebilir.
  • İkili ilişkilerde bozukluk, düzensizlik baş gösterir. Karşı cinse karşı kişide isteksizlik başlar.
  • Kişi içine kapanır, kendini dünyadan soyutlamaya başlar.
  • Eğer kişinin hayatında evlilik gibi bir durum gerçekleşecekse bu durum gerçekleşmez, bozulur.
  • Evlilik halinde eğer ifrit musallat olmuşsa evliliğin ömrü uzun sürmez.

Ümmüs-Sübyan ya da Albasması, kadınlarda görülen bir durumdur. Ümmüs-Sübyan adlı cinin çocuğu olmadığı için çocuklu ya da cinsel yönden aktif kadınlara musallat olur. Oldukça tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Adet dönemlerinin çok sancılı geçmesini sağlayabilirler. Çoğu zaman yatağa bile düşürebilirler. Hamile kadınlara bulaşırlar. Çocuğun ölmesine bile sebep olabilirler. Çocuğun düşmesini sağlar ya da bu olmazsa yüksek ateş ya da havale geçirmesini sağlayabilirler. Bunun yanında hiçbir şey yapamazsa çocuğu yedi yaşına kadar öldürme imkanına sahiptir. Bunun için bazı önlemler alınarak bu durum yok edilebilir.

Hadim aslında görevli yani yardımcı anlamına gelir. Ruhani varlıklardır ve belirli görevleri bulunur. Hadimlerden yardım istenerek sıkıntılı durumların yok edilmesi sağlanır. Özellikle bakım yapılan uygulamalarda Hadimlerden yararlanılarak çözüm bulunur.

Cin, Şeytan, İfrit, karabasan gibi durumlarda ne yapmanız gerektiği konusunda sıkıntı yaşıyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz. Kafanıza takılan, cevap aradığınız sorularınıza karşılık bulabilir, sorun ve sıkıntılarınızın çözümünü bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kimlere Büyü Tutmaz? başlıklı makalemizde büyü, büyü kim yapar ve büyü kimlere tutmaz hakkında bilgiler verilmektedir.