Blog

Sarıyerde Yıldızname Burçları

İnsanlar zaman zaman tarot falı, el falı, kahve falı gibi yöntemlerle hayatları hakkında, hayatlarının gidişatı hakkında bilgi almak isterler. Çoğu zaman bu ciddi olarak yapılırken kimi zaman da eğlencelik olarak yaparlar. Ancak bu yöntemler içinde bir yöntem vardır ki Sarıyerde Yıldızname Burçları ile kişi birçok sorusuna cevap alabilmektedir. Yıldızname, diğer fal yöntemlerinin aksine hiçbir zaman fal olmamış ve çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Osmanlılar devrinde oldukça gelişen yıldızname günümüzde de hala sürekliliğini devam ettirmektedir.

Yıldızname bakılırken bazı şahsi bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu şahsi bilgiler sayesinde yıldızname doğum haritası çıkarılarak kişinin yıldıznamesine bakılır. Yıldızname doğum haritasının çıkarılması için hangi bilgilere ihtiyaç duyulur sorusuna:

  • Kişinin adı ve anne adı
  • Bakımı yapılacak kişinin doğum saati ve doğum tarihi
  • Hangi burcu temsil ettiği cevabı verilebilir.

Bunun yanında eğer kişi hangi burca denk geldiğini bilmiyor ya da bu konuda tereddüt yaşıyorsa ebced hesabı yapılarak kişinin yıldızının hangi burca tekabül ettiği hesaplanır ve doğum haritası çıkarılır. Doğum haritası çıkarıldıktan sonra ise yıldızname bakımı yapacak kişinin ilim bilgisi ve yorumlama yeteneği devreye girer.

Yıldızname bakımı sırasında birçok bilgiye ulaşma imkanına sahip olursunuz. Bu bilgiler ışığında kendinize bir yol çizebilir, alınması gereken önlemleri alabilirsiniz.

  • Yıldızname bakımı sayesinde kişilik analizi yaptırarak karşınızdaki insanın karakterini öğrenebilirsiniz.
  • Üzerinizde, nazar değmesi, büyü, cin musallatı gibi illetleri varsa görebilir, uygulanacak korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Hayatınızda karşılaşabileceğiniz muhtemel riskleri öğrenebilir, önlemlerinizi buna göre alabilirsiniz.
  • Evlilik hayatınızla ilgili analiz yaptırarak evlilik hayatınız ile ilgili planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi birçok konuda analiz yaptırarak hayatınızdaki önemli dönüm noktalarını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek kafanızdaki sorulara cevap bulabilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sancaktepede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde yıldızlar ve burçlar, yıldızname ve zodyak haritası hakkında bilgiler verilmektedir.