Blog

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz Büyüsü oldukça etkili büyülerden biridir. Papaz Büyüsünün etkisinde bulunan kişide değişiklikler hemen kendini göstermeye başlar. Farklı sebeplerle Papaz Büyüsü yapılabilir. Hangi sebep ile yapılıyorsa o sebebe göre değişiklikler kendini göstermeye başlar.

Papaz Büyüsü sadece iki cins arasını bağlamak ya da bozmak için yapılmaz. Farklı sebeplerle de Papaz Büyüsü yapılabilir. Pagan dininden kalma ritüeller ile yapıldığı, Süryani ve İbranice dilinde dualar ile uygulandığı için Papaz büyüsü adını alan bu büyü oldukça güçlü büyülerdendir. Kadın için yapılıyorsa erkek menisi, kadın için yapılıyorsa kadının adet kanı kullanılarak yapılır.

  • Papaz Büyüsüne maruz kalan erkek evini, ailesini, işini çoğu zaman yaşadığı şehri terk ederek büyüyü yaptıran kadına gider.
  • O kişinin yanında kalarak mutlu yaşar. Tüm ömrünü onunla birlikte geçirmek ister. Normal hayatı bu arada devam eder.
  • Papaz büyüsü etkisinde olan kişi büyüyü yaptıran kişiye kul köle olmaya başlar. Ondan başkasını düşünemez hale gelir.
  • Papaz Büyüsü, bedenen hiçbir etki göstermez. Sadece bazı durumlarda kendini kusma şeklinde belli eder. Ancak bunun haricinde hiçbir yan etkisi yoktur ve kişi günlük hayatına devam eder. Papaz büyüsünün etkisi yapıldığı sebebe göre etkisini gösterir.

Papaz Büyüsü etkisinde olan kişide hiçbir anormal davranışa ya da herhangi bedensel bir rahatsızlığa rastlanmaz. Kişi her şeyi olduğu gibi kabul eder ve günlük yaşantısına devam eder.

Her büyünün kendine göre yapılma şekli ve yapıldığı konuya göre kişide görülen etkisi vardır. En etkili büyülerden biri olan Papaz Büyüleri de oldukça etkili ve güçlü büyülerdir. Papaz Büyüsü etkisinde olduğunuzu düşünüyor ve bu büyü ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve sorularınıza cevap almak istiyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek tüm soru ve sorunlarınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı İle Yapılan Büyüler başlıklı makalemizde büyü, büyüler ve domuz büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.