Blog

Ömürlük Ve Asırlık Büyüler Var Mı?

Büyü, bir enerjidir. Yapılan büyülerin ne kadar güçlü olduğu, büyü yapılan kişiyi ne derece etkileyeceği büyü yapılırken kullanılan enerjinin yoğunluğuna bağlıdır. Bazen büyünün yanında kişilere musallat olan varlıklar da bulunmaktadır.

Kimi büyüler vardır ki yüklendiği enerji ciddi boyutlardadır ve çoğu zaman yapılan bakımlarda bile görülemeyebilir. Ancak şu bilinmelidir ki çözülmeyecek, yok edilmeyecek büyü yoktur. Sadece yüklendiği enerjiden dolayı çok daha uzun sürede çözülebilecek büyüler vardır. Böyle durumlarda yapılan bakımlar yeterli olmuyorsa konusunda uzman, tecrübeli medyum hocaya başvurulmalıdır. Yıldızname bakımı yapılarak bu durum çözüme kavuşturulabilir. Bunun için ilk önce başvurulan medyum-hocanın büyünün etkisinde bulunan kişiyi iyice dinlemesi, sorunun ne olduğunu iyice anlaması ve buna göre bir teşhis yaparak tedaviyi uygulamasıdır. Yıldızname bakımı sayesinde büyü ve musallat olan varlık görülerek biran önce tedavi yoluna gidilebilir.

Yapılan büyü öyle güçlüdür ki kişinin üzerinden atılması, yok edilmesi ya da çözülmesi yılları alabilir. Büyünün yanında bir de kişilerin üzerinde bulunan beddualar kişinin hayat akışını değiştirebilir. Beddua almak en az bir büyünün etkisinde olmak kadar kötü hatta ondan daha da kötüdür. Beddua ömürlük hatta asırlık sürebilir. Eğer bir beddua altında kaldığınızı düşünüyorsanız muhakkak o kişiden helalliğinizi almalı ve biran önce bu bedduanın üzerinizden gitmesini sağlamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Yapılan Büyüler Sürekli Kendini Tekrarlar Mı? başlıklı makalemizde büyü, büyü çeşitleri ve büyü kim yapar hakkında bilgiler verilmektedir.