Telepati Kursu

Telepati, beş duyu organı haricinde duyu dışında algılama becerisidir. Birçok kişide telepati gücü vardır. Ancak kimi bu gücün farkında değildir. Tüm insanlar telepati yapma gücüne sahiptir ancak altıncı his denilen olay sayesinde bazı insanlar telepatiyi daha kolay yapabilir.

İnsanoğlunda beş duyu vardır. Bu beş duyunun haricinde iletişim kurabileceğimiz bir başka duyu çeşidi ise telepatidir. Konuşmadan karşınızdaki insanla iletişim kurabilir ve bilgi aktarma imkanını bulabilirsiniz. Telepati yapmak için iki kişiye ihtiyaç vardır. Bu kişilerden biri alıcı biri de vericidir. Verici olan kişi yani telepati gücüne sahip kişi aklından bazı düşünceler geçirerek bunu karşısındaki insana aktarma imkanına sahip olabilir.

Her insan telepatik güce sahip midir?

Her insanda telepati gücü vardır. Ancak telepati yeteneği her insanda aynı ölçüde bulunmaz. Bunun için telepati kursu alarak içinizde var olan telepati gücünü ortaya çıkarabilirsiniz. Birçok kişi telepati gücü ile insanları tanıyabileceğini düşünür. Bu bir bakıma doğrudur. Çünkü yıllar geçse de çoğu tanıdığımızı zannettiğimiz kişileri aslında tanımadığımızı fark ederiz. Çoğu zaman bir insanı tanımak için yılların yetmediğini herkes bilir. Kişilerde bulunan sezgisel beceriler insanları tanımalarında yardımcı olmaktadır.

Telepati hemen her insanın çalışarak geliştirebileceği yani telepati kursu alarak telepatik gücünü gün yüzüne çıkarabileceği bir durumdur. Özellikle Zener Kartları olarak tanımlanan ve birbirine benzeyen beş şekilden oluşan bu kartlarda kare, daire, dalga, artı ve yıldız şekilleri bulunur. Telepati kursu alırken önemle üzerinde durmanız gereken şey alıcı mı yoksa verici mi olmak istediğinizdir. Bu kararın ardından telepati çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Telepati çalışması nasıl yapılır?

Telepati çalışmasını yaparken iki kişi olması gerekir. Her iki kişinin elinde de kağıt ve kalem yani Zener Kartlarından olmalıdır. Alıcı ve verici olarak görevlerinizi paylaştıktan sonra verici kişi kalemi masaya vurur ve ilk kağıda konsantre olur. Kalemin sesini duyan alıcı ise tahminini kağıda yazarak yine aynı şekilde kalemi masaya vurarak vericiyi uyarır. Tahminde bulunurken hiçbir zaman acele etmemeli ve zihninizde şeklin canlanmasını ya da içinize doğmasını beklemelisiniz.

  • Çalışma sonrasında 5 doğru tahmin yaptıysanız bu rastlantı sonucunu verir ve matematiksel olarak mümkün bir tahmin etme sayısıdır.
  • Tahminleriniz 5-10 arası ise telepati gücünüzün ortaya çıktığını gösterir.
  • Yaptığınız tahminler 10-15 arası ise telepati yeteneğinizin olduğunu anlayabilirsiniz.
  • 15-20 doğru tahminde bulunduysanız alıcı ve verici olarak uyumlu olduğunuz ve telepati yeteneğinizin güçlü olduğu anlamını çıkarabilirsiniz.
  • Doğru tahminleriniz 20-25 arası ise profesyonel konumdasınızdır. Ancak bu doğru tahmin sayısını çok sıklıkla rastlanmamaktadır.

Birçok insanın telepati yeteneği vardır. Ancak bunu ortaya çıkarmak telepati kursları ile mümkündür. Siz de metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağınız telepati kursları sayesinde bu gizli yeteneğinizi gün yüzüne çıkarma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight + 5 =