Telekinezi Kursu

Telekinezi

Telekinezi, herhangi bir güç yardımı alınmaksızın, düşünce yoluyla nesneleri bir yerden bir yere hareket ettirme yeteneğidir. Dünya üzerinde telekinezi hakkında yapılan birçok araştırmada bilim adamları ikiye bölünmüştür. Bir kısım bilim adamı telekinezinin mümkün olmadığını savunurken bazı bilim adamları ise telekinezinin var olduğunu ve bunun imkansız olmadığı görüşünü savunmaktadır. Telekinezi aslında inanmakla alakalı bir durumdur. Beyin gücünüzün etkilerine inanarak yaparsanız başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. Telekinezi de bunun gibidir. Telekineziyi gerçekleştirmek için düşünce, beyin, bilinç ve inancınızı en etkili şekilde kullanmanız gerekir. Bunu da telekinezi eğitimi alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Telekinezi nedir ve herkeste bulunur mu?

Telekinezi doğal bir yetenektir. Hemen herkeste telekinezi yeteneği vardır. Ancak çoğu kimse bu yeteneğinin farkında değildir. Kimi insan ise telekinezi hakkında araştırmalar yapar ve kendini bu konuda geliştirmeye çalışır. Bunun için telekinezi eğitimine ihtiyaç duyar. Telekinezinin en önemli kriteri beyin, düşünce ve bilinç yanında telekineziyi gerçekleştirebileceğiniz inanca sahip olmanız gerekir.

Telekinezi ile neler yapılabilir?

  • Cisimleri yerinden oynatabilirsiniz.
  • Cisimlerin şeklini değiştirebilirsiniz (kaşık, çatal gibi nesneleri eğip bükebilirsiniz)
  • Psişik enerji topları oluşturarak fırlatabilirsiniz.
  • Telekinezi eğitimlerinde çok ileri safhalarda iseniz kapıları kilitleyebilir, pencereleri açıp kapayabilirsiniz.

Telekineziye başlamadan önce bazı kuralları da gerçekleştirmeniz gerekir. Telekineziye başlarken eller sıcak ve kuru olmalıdır. Telekineziye başlarken asla şüpheye yer vermemeli, bunu başarabileceğinizi kendinize telkin etmelisiniz. Telekineziye başlamadan önce hava almalı ve beyninize oksijen gitmesini sağlamalısınız. Beyninizi tüm stresten, olumsuz düşüncelerden, negatif enerjiden uzaklaştırmalı tamamen duru bir beyin ve düşünce yapısı içinde telekineziye başlamalısınız.

Telekinezi çeşitleri nelerdir?

  • Aerokinezi yani rüzgara hükmetme olarak bilinir. Telekinezi uygulayan kişi rüzgara etki ederek rüzgarın yönünü değiştirme imkanını bulabilir.
  • Cyrokinezi yani soğukluk kontrolü ise zihin gücünü kullanarak soğukluğu kontrol etmektir.
  • Elektrokinezi ise elektron kontrolü anlamına gelir. Elektronların yönlendirilmesidir. Elektrokinezi yeteneğine sahip kişiler tüm elektronik eşyaları patlatabilir, açıp kapayabilir.
  • Hidrokinezi ise suyun kontrolüdür. Sıvı bir maddenin moleküllerine hükmederek biçimini değiştirme yeteneğidir.
  • Pyrokinezi ise ateşin kontrolüdür.
  • Umbrakinezi ise gölge kontrolüdür. Bu herkeste bulunan bir yetenek değildir.

Telekinezi yeteneğinizi geliştirmek için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’nun kurslarından yararlanabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five − 2 =