Doğal Taşlar Terapi Kursu

Doğal Taşlar Terapi Kursu

Evrende yaratılan her şeyin bir işlevi vardır. Doğadaki her şey birbiriyle uyumlu şekilde çalışır. Bitkiler, dağlar, denizler, taşlar hepsi birbirine bağlı ve düzenli şekilde yaşamlarını sürdürürler. İnsanoğlu çok uzun zamanlardan bu yana taşların doğal yapılarından yararlanmıştır. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve pozitif bilimler sayesinde günümüz insanının oldukça merak ettiği doğal taşlar ile yapılan terapi oldukça popülerdir.

Geleneksel tıbba alternatif tıp olarak çok uzun süredir var olan doğal taşlar terapisi günümüzde de oldukça sağlam bir yere sahiptir. Doğal taşlar sayesinde kişiler daha huzurlu ve daha sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam etmekte daha kaliteli yaşam seviyesine ulaşarak yaşam standartlarını yükseltmektedir.

İnsanlar çok eski zamanlardan bu yana doğal taşlardan ve minerallerden yararlanarak sağlıklarını ve bedensel huzuru bulmaya çalışmaktadır. Bunun için dünyanın birçok yerinde insanlar doğanın bir mucizesi olan doğal taşlardan yararlanarak sağlıklarını korumaktadır.

Taşlar sadece takı olarak mı kullanılır?

Günümüzün en büyük yükselen trendlerin biri gerek evlerimizde gerekse bedenimizde taşıdığımız doğal taşlar olmaya başlamıştır. Milyonlarca yıldır doğada var olan ancak birçok kimsenin pozitif bilimler sayesinde haberdar olduğu doğal taşlar, sadece takı olmaktan çıkmış insanların sağlıklarını ve huzurlarını korumaya çalıştıkları birer materyal olmaya başlamıştır.

Çok eski çağlardan beri taşların kendine has özellikleri ve bu özelliklere bağlı olarak insanlara sağladığı bazı yararlar vardır. Mercan taşı zenginlik sembolüdür. Yeşim taşı strese iyi gelir ve antidepresif durumlardan kurtulmak için birebirdir.

Akik taşı oldukça sert bir taştır. Süs eşyası ve takı olabildiği gibi böbreküstü bezlerinin çalışmasında büyük rol oynar. Pembe kuvartz enerji veren bir taştır. Ayrıca yapılan birçok araştırmada taşların coğrafyalara göre daha önemli olanları da vardır. Mesela Eski Yunan’da ametist ve sitrin, Çinlilerde yeşim ve floritin, Yahudi ve Kızılderililerde jasperin, Müslümanlarda akik taşının çok daha özel bir yeri bulunmaktadır.

Doğal taşların dilinden anlamak, bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek en doğru taşı bularak hayatınızı yönlendirmek için doğal taşlar terapi kursu alabilirsiniz. Doğal taşlar sadece bedene takılarak değil sıcak doğal taşlarla uygulanacak terapiler sayesinde de insan sağlığı ve huzuru korunabilmektedir. Yılların deneyimini biriktirmiş, metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağın doğal taşlar terapi kursu sayesinde siz de doğal taşların o muhteşem dünyasını tanıyabilir ve kendinize en uygun olacak taşı bularak hayatınızı daha kaliteli yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − six =