Musallat Çözümü

Musallat, çoğu zaman farkında olmadan bazen de farkına vardığımız ama bir türlü emin olamadığımız etkisine girildiğinde yapmayacağımız birçok şeyi yaptıran bedensiz varlıklardır. Birçok kişi genç erkek ve kadınların daha çok etki altında kaldığını düşünür. Havas ilminde musallat cinsel açıdan beğendikleri insanları etkisi altına alan, o kişilerle rüyalarında bile olsa cinsel ilişkiye girebilen ve çoğu zaman kişilerin bu yüzden kısmetlerini kapatan varlıklar olarak tanımlar. Ancak her musallat cinsel içerikli değildir ve kişiye bulaştıkları zaman istemedikleri şeyleri yaptırmakta oldukça ustadırlar.

Halk arasında musallat, ifrit olarak nitelendirilse de Havas ilmine göre musallat yine bedeni olmayan varlıklar olan cinler olarak tanımlar. Musallat, beğendiği, istediği kişiye aşık olur ve o kişiyle cinsel ilişkiye girebilir. Ancak insanlar bunu rüyalarında görebilirler. Her musallat, cinsel içerikli değildir ve çoğu musallat insanlarla dalga geçer, oyuncağa çevirir ve istediklerini yaptırırlar. Ancak çoğu zaman insan bunun farkına varmaz. Saçma sapan fikirler bile musallat sayesinde kabul edilir. Hiç yapmayacağınız davranışlarda bulunabilir, sanki gözleriniz kör olmuş gibi onların himayesine girebilirsiniz.

Musallat insanda nasıl etki eder?

  • Musallata yakalanmış kişiler devamlı şüpheci ve kuşkucu olur.
  • Kendi kendine konuşma başlar.
  • Unutkanlık ve dalgınlık baş gösterir.
  • Yapılan bir işte devamlı kararsızlık, davranışlarda bozukluk ve iradesizlik oluşmaya başlar.
  • Musallat tarafından etkilenmiş kişi artık kararlarında kendisi değil musallat hakimdir ve tüm kararlarını musallatın yönlendirmesine göre alır.
  • Güven duygusu yitirilmeye başlanır. Hiç korkulmayacak bir şeyden korkmaya başlanır.
  • Kişinin hiçbir sıkıntısı yokken sıkıntı yaşamaya her şeyi dert etmeye başlar.
  • Daha cansız, neşesiz olmaya, kişi kendini dış dünyadan soyutlamaya başlar.

Musallata karşı bir çözüm var mıdır?

Dünyada iyi varlıklar gibi kötü varlıklar da bulunur. Bu kötü varlıkların yaydığı enerji ve yaptıkları insanların hayatlarını zehir eder. Oluşturdukları etki sayesinde insan birçok şeyden uzaklaşmaya başlar. Musallat çözümü ise ilk önce Allah’a inanmak ve dualarından faydalanmaktır. Musallat, cin gibi varlıkları uzaklaştırmak, etkisinden kurtulmak için birçok dua vardır. Bu dualar okunarak musallat çözümü yapılabilir. Ancak çok ileri safhalarda bulunan durumlar oluşabilir. Böyle zamanlarda yapılması gereken ise bir profesyonele danışmaktır. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu, metafizik çözümler sunarak size musallat olmuş varlıklara karşı ne yapmanız gerektiğini, şifanızın nasıl olması gerektiğini göstermektedir. Siz de bu çözümler yararlanarak bu tür varlıklara karşı önlemlerinizi alabilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 18 =