Doğal Taş Seçimi

Doğal taşlar, çok uzun yıllar boyunca insanlar tarafından şifa aracı olarak kullanılmıştır. Günümüzde de birçok insan doğal taşları kullanarak birçok rahatsızlığa bu doğal taşları kullanarak tedavi yöntemlerini bulmaya çalışmaktadır.

Günümüzde daha önceleri sadece takı amaçlı, aksesuar amaçlı kullanılan taşlar artık verdiği şifalar sayesinde insanların daha farklı gözlerle taşlara bakmasına olanak tanımıştır. Ancak her doğal taş şifalı değildir.

Çevremizde bulunan her şeyde bir enerji vardır. Bunun en güzel örneğini doğal taşlarda görebiliriz. Birçok kişi doğal taşların yaydığı enerjiye ve şifaya inanır ancak doğru taşı nasıl bulurum? sorusu da taşların doğal gücüne inananların sorduğu en önemli sorudur.

Doğal taş seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Her doğal taş şifa vermeyeceği gibi doğru doğal taş seçimi de oldukça önemlidir. Kendinize uygun taşı seçmek için bazı noktalara çok dikkat etmek gerekir.

  • Taş seçerken burcunuz, cinsiyetiniz, yaşınız ön plana çıkar.
  • Geçirdiğiniz hastalıklar ya da var olan hastalıklarınız önemlidir.
  • Rahatsızlığınıza uygun taşı bulmak ve şifa aramak için hastalığınızın taşını seçmek gerekir.
  • Ancak gerçekten şifa bulmak istiyorsanız ilk önce yapmanız gereken şey ilk önce taşı elinize almalı ve taşı hissetmelisiniz.
  • İçinizden geliyorsa taşı almalı eğer gelmiyorsa başka taşa yönelmelisiniz. Böylece seçtiğiniz taşın özelliklerine baktığınızda sizin için gerekli olan taşı buldunuz demektir.
  • Doğal taş seçiminde hissedeceğiniz enerji sizin doğru taşı seçmenize yardımcı olacaktır.

Doğal taşların enerjisinden nasıl yararlanılır?

Doğal taş kullanımı büyük küçük genç yaşlı demeden birçok kişi tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çoğu zaman evlerde baş köşeye oturtulan bu taşlar en çok bedenimiz üzerinde takı, aksesuar olarak kullanılmaktadır. Aksesuar olarak da kullanılsa yaydığı enerji sayesinde negatif birçok enerjiden kurtulma imkanına sahip olursunuz. Burada önemli olan doğal taş seçimini doğru yaptım mı? Doğru taş seçimi yaparak yeterince şifasını alabilecek miyim? Doğru taş seçimi nasıl yapılır? gibi sorulara cevap bulmaktır.

Doğal taşların seçiminde doğruyu bulmak için sadece göz zevkinize değil şifa bulacağınız taşa göre seçmeniz gerekir. Doğal taşların enerjisinden yararlanmak ve şifa bulmak için doğru taşı seçmek, ihtiyacınız olan taşı seçmek oldukça önemlidir. Şifa bulmak için sorunlu bölgeye doğru takacağınız ya da koyacağınız taşlarla pozitif enerjisini alabilir ve sorunlu bölgeye şifa gönderebilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile doğal taşların dünyasına yolculuk yapabilir ve kendinize en uygun taşı seçerek doğal taşların şifalarından yararlanabilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × five =