Cin – İfrit Rahatsızlıkları

Cin, ifrit gibi bedensiz varlıklar insanları esir alarak onlara hayatlarını zehir ederler. Havas ilmine göre musallat cinlerden daha tehlikeli ve güçlüdür. Yakalanma ve yok edilmesi oldukça zordur hatta bir bedene bürünebildikleri de söylenir.

Dişi ve erkeği bulunan herhangi bir ağırlığı, hacmi bulunmayan bedensiz varlıklar olan cinler, insanları şeytan gibi kötü yola sürüklemeyi severler. Tabi Allah’ın emrinde olan sadece Allah’a itaat ve kulluk eden cinler de bulunur. Ancak insanlara rahatsızlık veren, onları yoldan çıkaran cinler de bulunmaktadır.

Cin grubunun en güçlüsü ve tehlikelisi olan ifritler insanlara musallat olurlar. İfritler yani musallatlar büyü yoluyla insanlara ulaşabildiği gibi çoğu zaman tesadüf olarak da insanlara bulaştıkları olmaktadır. Genç erkek ya da kadınlara gelen ifrit musallatları Havas ilmine göre cinlerin en tehlikelisi ve en güçlüsüdür. Yakalanmaları, yok edilmeleri cinlere göre çok daha zordur.

Cin ve ifrit rahatsızlıkları nelerdir?

  • İfritler insan bedenine girerek insana musallat olur ve rahatsız etmeye başlarlar.
  • En çok cinsellik üzerine insanları yoldan çıkarır ve musallat olduğu kişi ile cinsel birliktelik yaşar.
  • En tehlikeli ve güçlü varlıklardır. İnsanların arasını bozmak, özellikle destursuz, duasız banyo, tuvalet ya da yatağa yatan kişilere özellikle musallat olarak insanları etkileri altına alırlar.
  • Çoğu musallat olan ifrit kişiyi öyle delirtir ki ölümüne bile sebep olabilir. Kişiyi hastalandırabilir, ruhsal problemlere sebep olur.
  • Kendisine musallat olan cin ya da ifrit sayesinde kişi içine kapanık, dış dünya ile ilişkisini koparır hale gelir.
  • Hiçbir şeyden zevk almak tamamen kendi içine çekilir ve insanlardan uzaklaşır.
  • Huysuz, neşesiz, enerjisi düşük, tamamen kendi isteği dışında söylem ve hareketlerde bulunur.
  • Normal zamanda yapmayacağı birçok şeyi cin ya da ifrit tesiri altındayken kolayca ve hiç düşünmeden yapabilir.

Cin ve ifritlerden korunma yolları nelerdir?

Cinler ekseriyetle harabelerde, boş kalmış arazilerde, banyo ve tuvaletlerde, çöplüklerde bulunur. Buralardan geçerken destur diyerek geçilmelidir. Cinlere karşı en güzel korunma yolu Ayetel Kürsi duasını okumaktır.

Cin grubunun en tehlikelisi ve güçlüsü olan ifritlerden korunmanın yolları da yine aynı şekilde duadan ve vesveseden uzak kalmaktır. Allah’ı her zaman zikretmek en büyük korunma yollarından biridir. Ancak bazen tüm bunların yetmediği zamanlar olur. Böyle zamanlarda metafizik çözümlerden yararlanarak yine Allah’ın izniyle bu musallatlardan kurtulmaktır. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağınız metafizik çözümler sayesinde cin-ifrit rahatsızlıklarından kurtulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × five =