Yıldızname Kursu

Yıldızname Kursu

Yıldızname, özellikle Osmanlı döneminde en yaygın şekilde kullanılmış olan, kişinin doğum tarihi, doğum saati, isim ve soy ismi ile anne isminin kullanılarak uygulanan bir astroloji ilmidir. Yıldızname, diğer fal yöntemlerinden oldukça farklıdır. Yıldızname, kesin ve gerçek bilgiler elde edilen bir yöntemdir. Yıldızname, eğlence amaçlı yapılan bir kehanet yöntemi değildir. Kahve ya da bardak veya başka bir materyal kullanılmaksızın çeşitli tarih ve isimlerden yararlanılarak uygulaması yapılan bir yöntemdir.

Kaç çeşit yıldızname vardır?

  • Aşk için bakılan yıldızname
  • Genel yıldızname bakımı
  • Kayıp eşya için bakılan yıldızname
  • İş ve ticaret için bakılan yıldızname
  • Kısmet ve şans için bakılan yıldızname
  • Aşk için bakılan yıldızname
  • Kayıp kişi için bakılan yıldızname

Kişi için önem taşıyan, hayati değeri olan birçok konu yıldızname bakımı ile çözüme ulaşabilmektedir. En parlak dönemlerini Osmanlılar zamanında yaşayan yıldızname, aslında çok eski devirlerden bu yana bilinen bir yöntemdir. Özellikle hastalıkların tedavisinde yıldızname kullanılarak tedavi yolları bulunabilmektedir.

Yıldızname nasıl bakılmalıdır?

Yıldızname bakımı yapılırken yıldızların birbiriyle etkileşimleri ve birbirlerine olan uzaklık ve davranışları analiz edilerek bakılmalıdır. Bu şekilde canlıların ruh halleri, geçmişteki deneyimleri, gelecekte olacak durumları yıldızname bakımı ile analiz edilebilir.

Yıldıznameyi diğer fal yöntemlerinden ayıran en belirgin özelliği bakılması için herhangi bir materyale ihtiyaç duyulmaması ve en önemlisi kişinin doğum tarihi, anne adı, kendi isim ve soy ismi gibi bilgilerden yararlanılarak yapılmış olmasıdır.

Yıldızname bakımı ile neler öğrenilir?

Yıldızname bakımı ile birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Yıldızname ile kişilik analizi yapabilirsiniz. Hayatınızın dönüm noktalarını, kırılma noktalarını öğrenebilirsiniz. Olabilecek hastalıkları öğrenebilir ve buna göre tedbirlerinizi alabilirsiniz. Hayatınız boyunca bedeninize musallat olmuş varlıkları öğrenebilir ve bunlardan kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz. Evlilik düşünüyorsanız evlilik hayatınızın nasıl olabileceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hayatınızda olabilecek kritik olayları, üzücü olayları ya da kazaları öğrenebilir ve buna göre tedbirlerinizi alabilirsiniz.

Yıldızname bakımı yapmak için ilk önce yapmanız gereken şey yıldızname eğitimi almaktır. Bunun için ise metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde yapılan yıldızname eğitimlerine katılarak bilinçli ve doğru şekilde yıldızname bakımını yapma imkanına kavuşabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 5 =