Telepati Kursu

Telepati Kursu

Çoğu kişinin düşünce kontrolü olarak bildiği telepati, kişilerin düşüncelerini okuyabilmek, ne düşündüğünü anlayabilmek ve çoğu zamanda düşüncelerinde etkili olabilmek sanatıdır. Telepati, duyu organlarının hiçbir etkisi olmadan yapılabilen bir aktarımdır. Telepati alıcı ve verici olarak en az iki kişi ile yapılan bir durumdur. Düşünceyi yayan, düşünceyi gönderen kişi verici, bu düşünceleri alan kişi de alıcıdır.

Telepati çeşitleri nelerdir?

  • Bir kişinin zihni durumu hakkında enformasyon aktarımı prekognitiv telepati
  • Uzaktan etkileme olarak geçen ve kişinin hareketlerine ilişkin aktarımı olan hareki (heyecansal) telepati
  • Alıcı ve vericinin arasında alma işleminin süreye bağlı olduğu gizli ya da gecikmeli telepati

Telepatik olup olunmadığı nasıl anlaşılır?

Telepat olmak kişinin hiçbir duyu organını kullanmadan fikir ya da duygularını bir başkasına aktarma şekli ya da bir başkasından fikir ya da duygularını almadır. Çoğu zaman günlük hayatın içinde farkında olmadan telepat yönünü ortaya çıkaran birçok kişi vardır. Hemen birçok kişide bu telepatlık olmakla beraber telepati eğitimi alarak bu yeteneğinizi daha gün yüzüne çıkarabilirsiniz.

Telepati nasıl yapılır?

Telepati eğitimi alırken en çok Zener kartlarından yararlanılır. Kare, Artı, Dalga, Daire ve Yıldız şekillerinden oluşan Zener kartları ile alıştırma yaparak telepati yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Bunun için bir kişiye ihtiyacınız vardır. Alıcı ve verici olmak üzere iki kişi arasında olacak bu işlem için ilk önce alıcı ya da verici olup olmayacağınıza karar vermelisiniz. Bu kararı verdikten sonra sessiz bir ortamda zihninizi tamamıyla boşaltmanız gerekir. Vücudu rahatlatmalı ve gevşemelisiniz. Tüm negatif duygu ve düşünceleri üzerinizden attıktan sonra bulunduğunuz mekanın bir ucunda alıcı bir ucunda verici olmalıdır. Verici olan kişi kalemle masaya vurarak ilk Zener kartına konsantre olur. Alıcı ise kalemin sesini duyduktan sonra konsantre olmalı ve yine aynı şekilde kalemle işaret vererek algıladığı şekli kağıda yazmalıdır. Telepati çalışmasının sonunda eğer beş doğru verilmişse bu matematiksel bir sonuçtur ve sizi rastlantı sonucuna götürür. Beş on arası doğru tahmin yapmışsanız telepatik yeteneğinizin ortaya çıktığını gösterir. Eğer on on beş arası doğru tahmininin varsa telepati yeteneğiniz var demektir. On beş yirmi doğru sonuç sizin telepatiye geçtiğiniz kişiyle uyumlu olduğunuz ve güçlü telepatik özelliklerinizin olduğunu gösterir. Pek sık rastlanmayan durum ise yirmi yirmi beş üzeri doğru cevap verilmesidir. Bu telepatide profesyonel olduğunuzu gösterir.

Telepati yeteneğinizin olduğunu düşünüyor ve bu yeteneğinizi daha da geliştirmek istiyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile telepati kursuna katılabilir, telepati ile ilgili tüm bilmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × one =