Sarkaç Pandül Kullanma Kursu

Sarkaç Pandül Kullanma Kursu

Sarkaç pandül sabit bir noktada ya da eksen çevresinde ağırlığın etkisiyle sallanan hareketli katı cisimlerin bir araya getirdiği sistemdir. Birçok çeşidi bulunan sarkaçlar değişik alanlarda kullanılabilir. Maden araştırmalarında, sismograf araştırmalarında kullanılan sarkaçlar bulunmaktadır. Sarkaç pandül kullanma alanlarından biri de yüksek bilinçle bağlantı kurmak ve almak istediğimiz sorunlara cevap bulmak, çakra enerjilerindeki bulunan dengesizlikleri tespit etmek, bulunulan mekandaki enerji dengesizliklerini tespit etmek için kullanılan sarkaçlardır.

Sarkaç nasıl kullanılır?

Hangi amaç için kullanılırsa kullanılsın ilk önce sarkacın kullanılacak amaç doğrultusunda programlanması gerekir. Yüksek bilinç ile bağlantıya geçerek sorularınıza yanıt almak istiyorsanız sarkacı nasıl programlamanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Sarkaç pandül kullanma için programlamayı öğrenmeniz ve bunun için eğitimden geçmeniz gereklidir. Doğru ve bilinçli olarak yapacağınız sarkaç programlaması sayesinde bilinç ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Sarkaç hangi maddeden yapılmalıdır?

Sarkaçta kullanılan malzeme oldukça önemlidir. Bu yüzden kuarst, cam, ahşap ya da pirinçten olması gerekir. Başka maddelerden yapılmış olan sarkaç pandüller, bilinç ile bağlantıya geçmenizde çok da etkili olmayacaktır. Sarkaç kullanılmadan önce üzerinde bulunan tüm negatifliklerden kurtarılması yani arındırılması gerekir. Bunun için saf alkole batırılarak bir saat kadar beklenmesi gerekir. Süre bitiminde deniz tuzuna ya da normal tuza batırılarak iyice ovulan sarkaç tuzlu sudan alındıktan sonra güzelce yıkanır. Yıkadıktan sonra bir mücevher kutusuna ya da saklanabilecek herhangi bir materyalin içine konur. Bunu yaparken mücevher kutusunun ya da içine konan materyalin ada çayı ile tütsülenmesi gerekir. Böylece sarkaç pandül bu ritüeller sayesinde kutsanmış olur.

Sarkaç pandül hangi alanlarda kullanılır?

Sarkaç pandül birçok alanda kullanılır. Ancak bilinç ile bağlantılar sayesinde çok daha farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

  • Çakralarda bulunan herhangi bir tıkanıklık sırasında çakraların kontrolü amaçlı kullanılabilir.
  • Kaybolan bir eşyanın yerinin bulunmasında kullanılabilir.
  • Bir gıda maddesinin üzerinde kullanılarak bu gıdanın pandülü kullanan kişinin sağlığı açısından yararlı mı zararlı mı olduğu bulunabilir.
  • İnsan sağlığı açısından insan anatomisini gösteren bir resmin üzerine tutulduğunda kişinin sağlık sorunu hakkında bilgi verebilir.

Sarkaç pandül kullanma eğitimi alarak daha bilinçli şekilde kullanmayı öğrenmek için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan destek alabilirsiniz. Sarkaç pandül kullanımı hakkında en detaylı bilgilere ulaşabilir ve doğru şekilde pandül sarkaç kullanımını öğrenebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × four =