Duru Görü Kursu

Duru Görü Kursu

Duru görü, beş duyu kullanılmadan canlı ya da cansız nesnelerin, olay ve düşüncelerin algılanmasıdır. Duru görü, psişik yeteneklerden biridir. Duru görü, geliştirilebilir bir yetenek olmakla beraber kontrol altına alınabilecek bir yetenektir. Duru görü eğitimi alarak hem yeteneğinizi geliştirebilir hem de kontrol altına almayı öğrenebilirsiniz.

Duru görü çeşitleri nelerdir?

  • Basit duru görü
  • Mekan içinde duru görü
  • Zaman içinde duru görü olmak üzere üç ana duru görü çeşidi vardır.

Duru görü doğuştan olabilecek bir yetenek olmasının yanında eğer biraz gözünüzde canlandırma, hayal etme yeteneğiniz varsa ve bu tür psişik yeteneklere inanıyorsanız geliştirebilir ve hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.

Duru görü geliştirmenin teknikleri var mıdır?

Duru görü eğitimi alarak duru görünüzü geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Bu eğitimlerin içinde duru görünüzü geliştirme teknikleri öğrenerek yeteneğinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Duru görü tekniklerinin başında imajinasyon yani göz önünde canlandırma yapma, hayal etme tekniği gelir. Gözler kapatılır ve herhangi bir nesneye odaklanılarak göz önüne getirilmeye, göz önünde canlandırılmaya çalışılır. Şekil netleşmeye başlandığında şekle renk vermeye çalışılır. Renklendirme çalışmasının ardından gerçek bir şekil canlandırmaya çalışarak bu tekniği ilerletebilirsiniz. İlerleyen bu tekniğiniz sayesinde artık sadece şekiller değil insanlar, mekanlar gözünüzün önünde canlanmaya başlayacaktır.

Duru görü yeteneğinin temeli istenen imajın göz önünde canlandırılabilmesidir. Duru görü tekniklerinden biri de gözlerinizi kapattıktan sonra tüm beyninizi boşaltmak ve bedeni rahatlattıktan sonra zihninizde hiçbir şeyi düşünmemeniz gerekir. Bu teknikte tek yapmanız gereken hiçlik noktasına odaklanmaktır. Kapalı gözlerin ardında ilk denemelerde olmasa bile devamlı çalışmalar yaparak bir ışık görebilir ve bu ışığın zamanla kaybolmaya başladığını, bu kayboluşun ardından istediğiniz nesneyi, kişiyi, mekanı görmeye başlarsınız. Şekil zihninizde tamamen renklenip netleştiği zaman zihninizi serbest bırakmalı ve gevşemelisiniz. Tüm dikkatiniz bu görüntü içinde olunca hayalinizdeki şekil artık en net halini alacaktır. Düzenli şekilde yapacağınız bu teknik sayesinde görüleriniz daha netleşir ve siz daha kolay ne gördüğünüzü anlamaya başlarsınız.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağınız duru görü kursu sayesinde hem içinizdeki duru görü yeteneğini keşfedebilir, yapacağınız çalışmalar sayesinde yeteneğinizi daha da geliştirerek daha net şekilde objeleri, mekanları, olayları, düşünceleri görme imkanına kavuşabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − four =