Doğal Taşlarla Çalışma Kursu

Doğal Taşlarla Çalışma Kursu

Çok eski zamanlardan günümüze kadar insanlar, doğal taşlardan sağlık yönünde medet ummuş, bazı değerleri doğal taşların sağlık üzerinde olumlu etkilerini araştırarak tedavi amaçlı kullanmışlardır. Günümüzde halen alternatif olarak doğal taşlarla tedavi sürdürülmektedir.

Birçok kişinin takı amaçlı taktığı, aksesuar niyetine kullandığı bazı doğal taşlar artık sadece takı ya da aksesuar olmaktan çıkmış kişilerin sağlıkları üzerinde olumlu etki yarattığını düşündükleri taşlar tedavi amaçlı beden üzerinde taşınmaya başlanmıştır.

Sadece ruhsal değil fiziksel sağlığa da oldukça iyi gelen bu doğal taşlar sayesinde birçok insan hem fiziksel hem de ruhsal sağlıklarına kavuşmakta ve kimyasal ilaçları almak yerine bu doğal taşların mucizesinden yararlanmaktadır.

Doğal taşlar, eski zaman insanlarına göre tılsımlı taşlar olarak bilinmektedir. İnsan sağlığı üzerindeki etkileri çok eski çağlardan bilinmekte ve araştırmalar neticesinde günümüze kadar gelmektedir.

En bilinen doğal taşlar hangileridir?

  • Kuvars kristali çağlar boyunca hem tedavi amaçlı kullanılmış hem de mistik olayların gerçekleştirilmesinde insanoğlu tarafından günümüze kadar halen kullanılmaya devam etmektedir.
  • Ametist, mavi-mor ya da mor renkli olup eski zamanlarda sarhoşluğu giderici taş olarak bilinmektedir. Kanı temizleyen, bağışıklık sistemini kuvvetlendiren, enerji veren bu taş günümüzde oldukça popülerdir.
  • Yeşim taşı astroloji yönünden koç, başak, ikiz, boğa ve terazi burcunun taşıdır. Akıl hastalıklarında, göz bozukluklarında kadınların doğam sancılarına iyi geldiği belirtilmektedir.
  • Oniks taşı kadın ve erkek ilişkilerinde uzlaştırıcı rol oynamaktadır. Kontrol ve denge unsurunu oluşturur. Konsantrasyonu sağlar.
  • Safir en değerli ve pahalı değerli doğal taşlardandır. Psişik yetenekleri artırdığı ve sezgisel gücü kuvvetlendirdiği söylenmektedir.
  • Elmas, hem sert hem de en kıymetli doğal taşlardan biridir. Bedeni temizlemesi, negatif düşünceleri yok etmesi açısından önemlidir. Zihni, ruhu ve bedeni birleştirici ve bütünleştirici bir güce sahiptir.

Dünya üzerinde sayılamayacak kadar fazla değerli doğal taş bulunmaktadır. Bu doğal taşların hepsinin kendine göre özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikleri bilmek, hangi özelliklere göre hangi doğal taşı kullanmayı bilmek oldukça önemlidir. Bu yüzden doğal taşlarla çalışma yapmadan önce dünya üzerinde var olan taşların özelliklerini ve hangi soruna ilaç olduğunu bilmek önem taşır. Siz de doğal taşların gücüne ve mucizesine inanıyor ve bu özel taşların dünyasını keşfetmek istiyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na doğal taşlarla çalışma yöntemlerini öğrenebilir, istediğiniz soruyu sorarak merak ettiklerinizin cevabını bulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 1 =