Medya – Basın

MEDYA-BASIN

Medya – Basın sayfamızda sizler için Metafizik Uzmanı ve Astrolog Zeynel Eroğlu’nun katıldığı televizyon programlarını ve gerek görsel basında, gerekse yazılı basında hakkında çıkan haberleri; tv röportajlarını ve konuk olduğu canlı yayınları sırası ile ele aldık. Metafizik Uzmanı – Zeynel Eroğlu ile ilgili yazılı medyada çıkan haberler, Zeynel Eroğlu’nun hakkında haber, güncel, aktüel yazılar hakkında tüm bilgiler ve detayları sizler için toparladık…

 

tempoonline

Türkiye’nin en saygın ve ciddi haber ve aktüel dergilerinden Tempo’nun Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu ile bir röportajı:

Tempodergisi

Yine Tempo Dergisinin 13 Ocak 2006 tarihli sayısında Yasemin Yurtman isimli muhabirinin araştırması sonucu :Metafizik Uzmanı Zeynel Eroglu’nun İstanbul’un seçkin Medyumları arasında Avcılar bölgesinde hatta Marmara bölgesinde ilk sırada olduğu açıkça görülüyor:

tempo
tempo2

Önde gelen haber ve finans, aktüel dergilerinden Aksiyon’un Dergi Muhabiri ve Yazarı Gazeteci Adem Yavuz Arslan’ın Büyü konusunda Zeynel Eroğlu ile bir Röportajı: Sayı: 533

Röportaj:

“Siz kimsiniz?” sorusuna “İnsanlara yardımcı olmaya çalışan bir Metafizik Uzmanı’yım” cevabı veren Zeynel Eroğlu da bunlardan biri. İstanbul Avcılar’da Astro Center adlı bir iş yeri bulunan Eroğlu, “babasının kendisine el vermesi” ile bu yola girmiş. Havas ilmini, Arapça bilgisini ve fal bakma metotlarını öğrendiğini, hazır programları kullandığını söylüyor. Astroloji ve tarot konusunda kendisini geliştirmiş.

“Ben bu işe devam etmek istemiyorum; fakat insanlar rahat bırakmıyor.” diyor. Şu ana kadar 5 bine yakın kişiye yardım ettiğini, cinleri aracılığı ile sorunları çözdüğünü iddia ediyor. Zeynel Eroğlu’nun açtığı web sayfası şu ana kadar 24 milyon kez ziyaret edilmiş. “Bilinmeyeni ortaya çıkartmak için geliyorlar, biz de yardımcı oluyoruz.” diyor. Kur’an-ı Kerim’in yasakladığı bir işle uğraşmasına rağmen kendisini ‘hoca’ olarak tanımlamasının çelişki olup olmadığı konusunda ise “Bilimin varlığını kabul etmediği varlıklar var, onlarla ilgileniyorum. Kur’an’da falın yasak olduğu kesin değil. Geleceği ancak Allah bilir; fakat biz yakın geleceği bilebiliriz.” diyor.

Daimi müşterileri arasında futbolculardan iş adamlarına kadar her kesimden insanın olduğunu, ama daha çok ilgiyi bayanların gösterdiğini anlatan Eroğlu, verdiği hizmetin şekline göre 50-500 TL arasında değişen miktarlarda para alıyor, “yorumlama hizmeti” adı altında fatura kesiyor. Yakın bir zamanda Türkiye’deki medyumları ve astrologları bir dernek çatısı altında toplayacaklarını, tüm dünyada kabul gören saygın bir mesleği icra ettiklerini ve bunun da hak ettiği yeri alması için elinden geleni yapacağını söylüyor.

yeniaktuel

Yeni Aktüel dergisinin Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu hakkında ki haber niteliğindeki yazısı:

zaman

Ülkemizin belli bir zümreye hitap eden gazetelerinden Zaman Gazetesi Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu hakkında haber yayınladı.

z.eroglu-people-report

Aylık Kültür ve Magazin Dergisi People Report’un Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu ile yaptığı röportaj ve kısa özgeçmişi…

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 3 =