Şimdiki Yaşam Regresyonu

Bilinçaltı, doğumdan itibaren tüm yaşanılan olumlu ya da olumsuz tüm anıları kayıt altına alır. Özellikle çocukluk zamanında yaşanan, tecrübe edilen tüm olaylar yetişkin halimize gelene kadar çok daha derin etkiler bırakır. Çocuklukta yaşanan kötü bir olay ya da travma kişinin yetişkinlik zamanında da benzer bir olayla karşılaştığında çocukluk döneminde yaşadığı korkuları, üzüntüleri yaşamasına sebep olabilir.

Şimdiki yaşam regresyonu, kişinin çocukluğundan şimdiki yaşına kadar olan bölümündeki yaşadığı üzücü olaylara, travmalara çözüm bulmak için uygulanan en etkili terapi yöntemlerinden biridir.

Bireyin çocukluktan ergenlik ve yetişkinlik dönemine kadar olan bölümde başına gelen üzücü olayları çözümlemek ve yetişkinlik zamanında yani şimdiki yaşamında çok daha mutlu, başarılı ve huzurlu şekilde yaşaması için uygulanan bir yöntemdir.

Şimdiki yaşam regresyonunun faydaları nelerdir?

  • Şimdiki yaşam regresyonunda kişinin doğum öncesi anılarından başlayarak şimdiki zamanına kadar olan olayları görme imkanını bulursunuz.
  • Bu dönemler içinde kişinin başından geçmiş olan tüm negatif olayları görerek çözüm üretmek çok daha kolay olur.
  • Hayatınızda yaşamış olduğunuz taciz, dayak, travmalar, taşınmalar, ilişkiler sizi nasıl etkilemişse bu etkilenmeden doğan rahatsızlıkları ortaya çıkararak çözüme ulaştırma imkanına kavuşursunuz.
  • Geçmişinizde başınıza gelen ancak içinize atarak bir rahatsızlık haline gelen durum şimdiki yaşam regresyon terapisi ile çözümlenebilmektedir.

Şimdiki hayatımızın herhangi bir döneminde çeşitli olaylar yaşayabiliriz. Bu yaşanan olaylar daha önceden yaşanmış ve benzer olaylar olabilir. Bu olayların bazıları bizim hatırlamak istemeyeceğimiz, bizi üzen olaylardan ibaret olabilir. Böyle bir durumda şimdiki yaşam regresyon çalışması yapılarak geçmişte yaşanan üzücü olayların etkisini çözebilirsiniz. Hayatınızda birini kaybetmiş olabilir ve çok sevdiğiniz birisi olabilir. Bu olay siz de travma niteliğinde bir hale dönüşmüş olabilir. Bu durumun şimdiki hayatınızı etkilediğini düşünüyor ve bu durumdan kurtulmak istiyorsanız şimdiki zaman regresyon çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi ailesinden şiddet görmekte farklı olaylara maruz kalarak bunları kimseyle paylaşamadığı için travma yaşayabilmektedir. Bu tür olayların insan üzerinde yarattığı etkiyi yok etmek, daha pozitif düşüncelerle yüklemek için şimdiki zaman regresyon çalışması yapılabilir.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde katılacağınız şimdiki zaman regresyon çalışmaları sayesinde geçmişinizde sizi üzen, rahatsız eden olayları ortaya çıkararak daha sağlıklı daha mutlu ve kaliteli bir yaşamı elde edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 13 =