Geçmiş Yaşam Regresyonu

Geçmişte yaşanılan sorunların köküne inerek bu sorunların ileride daha büyük problemlere sebep olmaması için yapılan en etkili ve hızlı bilinçaltının analiz edilerek uygulanan bir terapidir. Regresyon terapisi farklı sorunları çözümlemek için kullanılır. Ancak doğru ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Geçmiş yaşam regresyonu çalışması kişinin bilinçaltının çok derinlerinde kalmış ve hala çözümlenmeyi bekleyen sorunları çözmek için kullanılan bir terapi şeklidir. Geçmiş yaşam regresyonu çalışması sayesinde geçmişte yaşanılan kötü tecrübeler, tatsız olaylar ortaya çıkartılmakta ve kişinin bu sorunları hakkında bir çözüm süreci başlatılabilmektedir.

Geçmiş yaşam regresyonu nasıl yapılır?

  • Geçmiş yaşam regresyonu çalışmasında kişi yarı hipnoza alınarak sorunlu zamanla gitmesi sağlanır.
  • Trans halindeyken geçmişte yaşadığı sorunlu zaman ortaya çıkarılarak rahatsızlığın köküne iniler.
  • Yapılan terapötik çalışmalar sayesinde kişinin o andaki duyguları analiz edilerek gerekli çalışmalar yapılır ve kişinin daha normal, daha pozitif düşünmesi sağlanmaya çalışılır.

Her insan geçmişinde iyi ya da kötü bazı olaylar yaşar. Bu olaylar insan hayatında tecrübe olarak adlandırılır. Ancak bazı olaylar vardır ki insan ruhunu yaralar ve nereye gitse ne yapsa bu olaylar kişinin peşini bırakmaz. Şimdiki zamanında yaşadığı herhangi bir olay geçmişinde yaşadığı kötü bir olayı çağrıştırabilir. Böyle bir durumda kişi her zaman negatif kodlamalar yaparak her zaman kötüyü düşünür ve hayatını kendine zehir eder.

Böyle bir durumda ise yapılacak en iyi tedavi geçmiş yaşam regresyonu terapisidir. Geçmişinizde sizi rahatsız eden herhangi bir olayı, bir travmayı daha fazla üzerinizde taşımak, bilinçaltınızda tutmak yerine geçmiş yaşam regresyonu çalışmaları sayesinde negatif olayları, düşünceleri daha pozitif hale getirerek yılların yükünü üzerinizden atabilir, ruhsal olarak şifa bulabilirsiniz. Ruh sağlığı hemen herkes için çok önemlidir. Daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için ruh sağlığını çok iyi beslemeli ve bunun için uygulanabilecek yöntemler denenmelidir.

Geçmişinizde sizi rahatsız eden olaylardan kurtulmak, yaşadığınız travmanın yükünü üzerinizden atmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile alacağınız geçmiş yaşam regresyonu çalışmaları ile siz de hayatınızı yenileyebilir ve daha sağlıklı daha mutlu ve başarılı bir yaşam geçirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + nine =