Eklenti Enerjiler Regresyonu

Çevremizde bulunan her şeyin bir enerjisi vardır. Ayakkabılar, eşyalar, koltuklar kısacası etrafımızdaki her şeyde bir enerji bulunur. Çevremizde olan her şeyin pozitif ya da negatif enerjisi ile etkileniriz. Mutlu ya da mutsuz olur, hüzünlü ya da neşeli olabiliriz. Mesela bulunduğunuz evin her yerinde pozitif ya da negatif enerjiler vardır. Bu enerjiler sayesinde günümüz iyi ya da kötü geçebilir. Özellikle üçüncü göz denilen duyular da açıksa bu enerjiyi çok daha fazla hissedebilirsiniz.

Eklenti enerjileri nasıl anlaşılır?

Çoğu insan, ölümden sonra öldüğüne pek inanmaz ve arada kalabilir. Ölümden sonraki sürecin en önemli detayı ışığa doğru gitmektir. Bunun anlamı ise ruhsal aleme geçmek demektir. Ancak çoğu zaman ölen kişi ruhsal aleme geçemez arada kalır. Ruhsal enerji kişinin ölüm anındaki duygu ve düşünceleri barındırır. Ancak ölen kişi arada bir yerlerde kaldığı için ruhsal enerji boyutlar arasında dolaşmaya başlar ve duygusal tepkiler veren insanlara tutunur.

Normal olarak hemen her insanın bu tür eklenti enerjilerine karşı korunması vardır. Ancak duygusal çöküş yaşayan kişiler ya da hastalık ya da ciddi travmalar geçiren insanların bu korunma mekanizması düşebilir. Böyle zamanlarda eklenti enerjileri ortaya çıkabilir. Ruhsal eklentiler yaygındır ve teşhis etme imkanı bulunmaktadır.

Davetsiz enerji olarak da adlandırılan ruhsal eklentiler, eklenti enerjiler regresyonu terapileri ile giderilebilir. Kişide bulunan açıklanamayan yorgunluklar, bağımlılıklar, kaygı endişe durumları, öfke suçluluk hissetme, kaybetme korkusu, acı çekme, aşırı içki ve uyuşturucu bağımlılığı gibi durumlar ruhsal eklentilerin varlığını bizlere gösterebilir.

Eklenti enerjiler, çoğunlukla kendisiyle aynı duyguları paylaşan, aynı hisleri yaşayan kişilere daha çok odaklanırlar. Çok kısa süreli kalabildikleri gibi yıllarca kalabilen eklentiler de bulunur. Bu ise kişide depresyona, negatif düşüncelere, öfke hezeyanlarına neden olabilmektedir.

Eklenti ruhlardan kurtulmak için ne yapılabilir?

Eklenti ruhlardan kurtulmak, hissettirdiklerinden kaçınmak için eklenti enerji temizliği yapılabilir. Bunun için eklenti enerjiler regresyonu terapisinden yararlanılabilir. Eklenti enerjiler regresyonunda ışık ile temizlik yapıldıktan sonra bu enerjilerin hangi duygularla kişiye bağlandığı ortaya çıkarılarak bunun üzerinde çalışmalar yapılır.

Yapılan eklenti enerjiler regresyonu terapisi ile kişi yavaş yavaş kendine gelmekte ve rahatlayıp huzurlu haline dönmektedir. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile yapacağınız eklenti enerjiler regresyonu terapisi ile siz de bu eklenti ruhlardan kurtularak daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam sürme imkanına kavuşabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + fourteen =