Bilinçaltı Temizleme

Bilinçaltı, beyninizde taşıdığınız bir hard disktir. İnsan bilinçaltı her türlü olayı sınır tanımadan beyninizin bir bölümüne kaydeder. Bu kayıt altına alınan çoğu bilgi aslında zamanla unutulur. Ancak bilinçaltı tüm bu olayları hafızasında tutar ve hafızasındaki olaylara benzer şeyler yaşayan kişi bilinçaltında bulunan daha önceki kaydı sanki tekrar yaşarmış hissine kapılabilir.

Mesela küçükken böceklerden korktuysanız bilinçaltınıza bu olay yerleşir ve ölene kadar eğer bunun önüne geçmezseniz bir böcek gördüğünüzde bilinçaltınız sizi korkmaya teşvik edecek ve bir yetişkin bile olsanız böcekten korkmaya devam edersiniz. Aslında bilinçaltında ne kadar pozitif ya da negatif kayıt varsa hepsi bir şekilde az ya da çok bilinçaltının tuttuğu kayıt sayesinde tekrar hatırlanır.

Hemen her insan hayatında yaşadığı negatiflikleri, olumsuzlukları bir şekilde unutmaya çalışır ya da unuttuğunu düşünür. Ancak bilinçaltı siz unutmak isteseniz de tuttuğu kayıt sayesinde size aynı negatiflikleri ya da pozitiflikleri yaşatmaya, hatırlatmaya devam eder. Bu yüzden bilinçaltınızda ne kadar çok pozitif düşünceyi tutarsanız o kadar çok pozitiflik ile yaşamaya devam edersiniz. Ancak bilinçaltınız negatif olaylarla çok daha doluysa hatırlayacağınız şeyler de hep negatif olacaktır.

Bilinçaltındaki olumsuzlukları değiştirmek mümkün müdür?

Bilinçaltını olumsuzluklardan temizlemek, bilinçaltını değiştirmek mümkündür. Bunun için bazı yöntemler vardır. Bilinçaltı temizleme yöntemleri çeşitlidir. Bu yöntemleri uygulayarak bilinçaltınızda daha pozitif düşünceler, daha iyi düşünceler biriktirebilirsiniz.

  • Bilinçaltındaki olumsuzlukları değiştirmek için ilk önce yaşam kalitenizi düşüren, azaltan şeylerden kendinizi kurtarmanız gerekir.
  • Yaptığınız her davranış bir amaç taşır. Bu yüzden yapacağınız her hareket ve davranışta her zaman pozitif olmaya çalışmalısınız.
  • Hayatınızdaki imkanları düşünerek kendinizi daha rahat, daha mutlu olacağınız şeyleri düşünerek pozitif düşünceler oluşturmaya çalışın ve bunları hayatınıza geçirmeye başlayın.

Bilinçaltı temizliğini bir nevi yaşanan kötü olaylarla yüzleşme olarak düşünebilirsiniz. Daha önceden yaşadığınız bir olayı hatırladığınızda bu olayı unutamıyorsanız tıpkı böcek korkusu gibi ya da herhangi bir şey için o korkunuzla yüzleşmeniz gerekir. Bunu tek başınıza yapamıyorsanız profesyonel destek alabilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu, bilinçaltı temizliği çalışmaları ile hayatınızı daha kaliteli yaşamanızı sağlamaktadır. Daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam, daha pozitif düşüncelerle dolu bir bilinçaltı için alacağınız profesyonel destek sayesinde siz de hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + 4 =