Bioenerji Kursları

Bioenerji Kursları

Bioenerji, her insanda bulunduğu bilinen iyileştirici saf enerjidir. Tıbbın çaresiz kaldığı durumlarda bioenerji ile birçok harikalar yaratılabilmektedir. Günümüzde birçok insan, bioenerjinin gücüne inanmakta ve bioenerji ile içinde bulundukları sorunları çözümleme yoluna gitmektedir.

Bioenerjiyi kullanmak sanıldığını kadar kolay değildir ve bioenerji eğitimleri alarak bu doğal şifa enerjisini kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Çoğu insan bazı zamanlarda manevi rahatsızlıklara maruz kalabilir. Böyle zamanlarda uygulayacağınız bioenerji teknikleri sayesinde manevi sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Bionereji, sadece manevi sorunlar için değil bedensel sorunlar için de geleneksel tıbbın etkin olamadığı durumlarda oldukça önemli alternatif tedavi yöntemlerinden birisidir.

Bioenerji, kendi başına yararlı olabildiği gibi bitkisel tedavi ve psikoterapi ile beraber uygulandığında çok daha başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Birçok insan böyle bir enerjinin olamayacağını ya da yararlı olmadığını düşünseler de bioenerjinin sırrını keşfeden çoğu insan bu doğal şifa enerjisinin yararlarını görmektedir.

Bioenerji nasıl kullanılır?

Bioenerjiye verilen birçok isim vardır. Evrensel enerji, yaşam enerjisi çi, prana, ki, kozmik enerji gibi birçok isim verilmiştir. Ne isim verilirse verilsin bioenerji tüm canlılarda olduğu kabul edilmiştir. Tepeden girip şakralar aracılığıyla farklı farklı bölgelere dağılır. Vücuda giren enerji fazlası ise el ve ayak uçlarından çıktığı kabul edilir. Eğer şakralar kapalıysa enerji dışarı çıkmadığı için kişi hastalanmaya başlar.

İnsan vücudunda yedi adet şakra vardır:

  • Üreme organı ile ilgili olan Kök Şakrası
  • Böbrek üstü bezleriyle ilgili olan Haç Şakrası
  • Pankreas ile ilgili Güneş Sinir Ağı
  • Timus bezi ile alakalı olan Kalp Şakrası
  • Tiroid bezini yöneten Gırtlak Şakrası
  • Üçüncü göz olarak adlandırılan ve hipofiz bezi ile bağlantılı Alın Şakrası
  • Epifiz bezi ile alakalı olan Tepe Şakrası

Bioenerji tedavisi nasıl yapılır?

Bioenerji tedavisinde tedaviyi alacak kişi sırt üstü yatırılır ve hastanın sorunlu olan bölgesi belirlenerek bu bölgeye temas ettirilmeden pozitif enerji gönderilir. Uygulama sırasında tedaviyi alan kişinin parmak uçları karıncalanmaya başlayabilir. Bu enerji boşalmasından dolayı hissedilen bir duygudur. Tedavi sonrasında parmak uçlarına naylon ya da naylon karışımı kumaş geçirilir ve parmak uçları vücuda değdirilmez.

Bioenerji ile ilgili sorularınızı, kafanıza takılanları metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile paylaşabilir istiyorsanız Zeynel Eroğlu yönetiminde Bioenerji kursları alarak siz de bu mucizevi tedavi yöntemini öğrenebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 2 =