Aura Çakra Okuma Kursları

Aura Çakra Okuma Kursları

Gözle görülüp elle dokunulamayan enerji bedeni auradır. Fiziki bedenimizde bulunan enerji noktaları ise çakra olarak adlandırılır. Çakraların doğru şekilde çalışması auranın da düzgün şekilde enerjiyi içine almasını sağlar. Her çakra ayrı bir görevi yerine getirir. Aura, herkes tarafından görülebilen bir şey değildir. Özel yeteneğe sahip insanlar ve sağlanacak sistem donanımları sayesinde aura çakra okuması yapılabilir.

Çakra çeşitleri nelerdir?

Bedenimizde yedi adet çakra bulunur ve bu yedi adet çakranın ayrı ayrı görevleri ve renkleri bulunmaktadır. Bu renkleri ve görevleri okuyarak bedenimizin hastalanmış kısmı tedavi edilebilir.

  • Kök çakra, kuyruk sokumu, üreme organları ve makat bölgesindedir. Renkgi kırmızı kokusu gül elementi topraktır.
  • Sakral çakra, Bel bölgesinde ve göbeğin alt kısmında bulunur. Cinsellik ve idrar yolları ile ilgili görevleri vardır. Elementi su, kokusu papatya ve rengi turuncudur.
  • Göbek çakra, göbeğin iki parmak üstünde bulunur. İnsanın enerji deposudur. Mide, pankreas, bağırsak, bacaklar, dalak gibi organları etkiler. Rengi sarı, kokusu nane elementi atomdur.
  • Kalp çakra, Gövde ortasında kalp çevresinde yerini almıştır. Kalp, akciğer, bronşlar ve kalpten sorumludur. Tansiyon, depresyon, stres gibi belirtiler gösterebilir. En önemli çakralardan biridir. Rengi yeşil, kokusu sardunya ve elementi havadır.
  • Boğaz çakra, boğazın ortasında bulunur. Bademcikler, tiroid bezi, burundan sorumludur. Rengi mavi elementi efirdir.
  • Alın çakra, alın gerisinde ve iki kaş ortasında yer alır. Tüm çakralara giden enerjiyi bu çakra yönetir. Rengi koyu mavidir.
  • Taç çakra, başın tepesinde bulunur. Allah ile bağlantıyı temsil eder. Üçüncü göz olarak da bilinir. Rengi mor elementi absolyutdur.

Çakraların kapanma sebebi nedir?

Kişinin kötü düşünceleri, psikolojik durumu, stres, negatif enerji gibi durumlarda çakralar kapanabilir. Doğaüstü varlıklar, negatif enerjiler, kişilerden alınan beddualar, nazar gibi durumlar da çakraların kapanmasına sebep olabilir.

Çakra ve aura okumak kolay mıdır?

Çakraları açmak ve normal işlevlerine devam etmesini sağlamak için farklı yöntemler kullanılabilir. Meditasyon, reiki, yoga gibi yöntemler bunlardandır. Aura çakra okuma kursları ile siz de şifa vermeye başlayabilirsiniz. Çakra ve aura okuma doktor tedavisi olmamakla birlikte tamamen şifa verme yöntemlerinden biridir. Siz de bir şifacı olmak ve çevrenizdeki insanlara şifa vermek istiyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’nun çakra ve aura okuma kurslarına katılabilir, bu konuda kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 6 =