Blog

Kuyuya Atılan Mezara Gömülen Büyüler Bozulur Mu?

Çok eski zamanlardan günümüze gelen çeşitli türde büyüler vardır. Kimisi iyi niyetli yapılabilen büyüler olsa da çoğu kötülük için yapılan, insanı incitmek, ara bozmak, sevenleri ayırmak, insanların birbirine düşmanlık etmelerini sağlamak için yapılan kara büyü sınıfından olan büyülerdir.

Ancak yüce Allah, dünyanın varoluşundan bugüne kadar indirdiği her kitapta her zorluğun bir kolaylığı olduğunu, her problemin bir çözümünün bulunduğunu belirterek insanlara yol göstermektedir. Hayır ve şer her zaman Allah’tan gelir. Ancak bu her şeyiyle bunlara razı olup kaderimize küsmek anlamına gelmemelidir.

Yüce Allah, her zaman insanlara problemlerin yanında bir kolaylık sunmuş ve bunu en iyi şekilde kullanma aklını vermiştir. Bu alemde bir tek ölümün çaresi yoktur. Allah hiçbir insanın kaderimde bu var ben bunu kabul edeyim demesini istemez. İnsanların mücadele etmesini, sabretmesini ve sonrasında karşısına çıkacak olanı yaşamasını ister.

Büyü olayında da her zaman böyledir. Kara büyüler olarak tabir edilen bazı büyüler vardır ki çoğu insan bunların çözülemeyeceğini, bozulamayacağını düşünür. Ancak kuyuya atılan, mezara gömülen büyüler bozulur mu sorusuna cevap evettir. Yüce Allah her sıkıntının çözümünü vermiştir. Bir çaresi olmayan şey bu dünyada ölümdür. Bu yüzden büyü etkisinde bulunan hiçbir kişi bu büyü bozulmaz, ben mahvoldum dememeli ve çözümünü doğru yerlerde arayarak çaresine bakmalıdır.

Bunun için yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek büyü ve büyü bozulması hakkında soru ve sorunlarınıza cevap bulmaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyüyü Bozmak İçin Bir Hocaya Gitmek Doğru Mu? başlıklı makalemizde büyü, büyü bozdurmak için ne yapılır ve büyü bozdurmak için nereye gidilir hakkında bilgiler verilmektedir.