Esma-ül Hüsna Terapisi

Dünyada ölümden başka her şeyin bir tedavisi bulunmaktadır. Tıbbın yetmediği yerlerde bazı terapiler ve şifalar insanlara huzur verir ve sağlığına kavuşturur. Bu şifa terapilerinden biri de kuantum terapileri içinde yer alan Esma-ül Hüsna terapisidir. İnsanların çoğu zaman fiziksel rahatsızlıklarından çok ruhsal sorunları olabilir. Çoğu zaman kişi fiziksel rahatsızlıklarının yanında ruhsal rahatsızlıklardan da şikayetçi olabilir. Böyle zamanlarda tıbbi olarak geçmeyen rahatsızlıklarda şifa terapileri alternatif tedavi olarak uygulanabilmektedir.

Esma-ül Hüsna ile terapi nasıl olur?

En güzel isimler Allah’ındır. Allah’ın 99 ismi vardır ve bu isimlerin hepsinin bir anlamı vardır. Yüce Allah, tıpkı yarattıkları gibi isimlerinin de bir mucizesi vardır. Allah’ın bu mucizevi isimlerinden yararlanarak birçok kişi gerek fiziksel gerekse ruhsal birçok sorununa çare bulabilmektedir. Zaten tıbbın yetişemediği yerde birçok doktordan da biz elimizden geleni yaptık geresi Allah’ındır diye boşuna dememişler. Yüce Allah’ın izniyle tıbbın bittiği yerde o en yüce isimleriyle birçok kişi şifa bulmaktadır. Esma-ül Hüsna’yı zikrederek sadece sağlık açısından değil hayatınız boyunca karşılaşacağınız birçok sorunda size yardımcı olacaktır. İşiniz, kariyeriniz, aile hayatınız, arkadaşlık ilişkileriniz aklınıza gelebilecek her türlü konuda Esma-ül Hüsna terapisi yaparak hayatınızı çok daha güzel yaşayabilirsiniz.

Esma-ül Hüsna terapisi zikir tekniklerini uygulayarak birçok hastalığı tedavi etmek mümkündür. Yüce Allah, insanları yaratırken birçok musibet de yaratmış ancak bu musibetlerin hepsinin tedavisini de biz kullarına çözüm olarak sunmuştur. Esma-ül Hüsna terapisinin uygulaması ise ağrıyan yere, sorunlu olan bölgeye el konarak Esma-ül Hüsna’yı zikretmektir. Esma-ül Hüsna’yı zikrederek vücutta bulunan tüm negatiflikler, olumsuzluklar yok olabilmektedir. Esma-ül Hüsna’yı zikretmek insana huzur ve mutluluk yanında sağlık ve başarı da getirir. En büyük şifa kaynağı aslında Esma-ül Hüsna’yı zikretmek yani Allah’ı zikretmektir. Esma-ül Hüsna’yı zikrettikçe insanın kalbine huzur dolar, rahatlar, negatifliklerinden sıyrılmaya başlar.

Esma-ül Hüsna ile hangi rahatsızlıklara çare bulunabilir?

Yüce Allah’ın en güzel isimlerini yani Esma-ül Hüsna’yı okuyarak hemen her türlü hastalığın şifasını bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken inanarak, samimiyetle bu en güzel isimleri okumaktır.

  • Maddi ve manevi yönden huzur bulmak ve başarıya ulaşmak için El-Metin
  • İşlerinizde, kariyerinizde daha başarılı olmak için El-Muhyi
  • Bolluk ve bereket için El-Hamid
  • Sağlıklı bir hayat için El-Vasi
  • Ağır hastalıklara karşı önlem almak için El-Mümin
  • Kötü alışkanlıklardan uzaklaşmak için Er-Reşit
  • Şans ve talih açıklığı için Eş-Şekkur
  • Üzüntü ve sıkıntı için El-Halik
  • Kariyerinizde başarılı olabilmek için El-Mukkadim
  • Yeni bir iş imkanı için El-Hakim sadece yararını görebileceğiniz ve hayatınızı değiştirebilecek Esma-ül Hüsna isimlerindendir.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile alacağınız Esma-ül Hüsna terapileri sayesinde siz de hayatınızı daha başarılı, sağlıklı ve huzurlu şekilde yaşama imkanı bulabilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + eight =