Bolluk Bereket Terapisi

Her insanın hayatında bolluk ve berekete yer vardır. Ancak bazı zamanlar olur ki olumsuz, negatif düşünceler, insan beyninde bazı blokelere, tıkanmalara yol açar. Bu tıkanmalar ve blokeler yüzünden kişinin işinde olumsuzluklar, negatiflikler yaşanmaya başlar. Devamlı negatif, olumsuz düşünen kişinin yaptığı işte bolluk ve bereket olmaz. Bu yüzden bolluk ve bereket terapisi ile zihninizdeki olumsuz, negatif düşünceleri yok edebilirsiniz.

Etrafımızdaki her şey bir enerji yükü ile doludur. Çevremizden aldığımız bu enerji yükleri kimi zaman negatif kimi zaman pozitif olur. Ancak kişinin her zaman negatif düşünceler içinde olması ise hayatının birçok bölümünde negatifliklerle, olumsuzluklarla karşılaşmasına sebep olur. Zihninizde ne kadar pozitif düşünceye yer açarsanız etrafınızdaki birçok şeyde pozitiflik, olumlu şeyler görürsünüz. Bolluk bereket için de aynı şekilde her zaman pozitif enerji ile kendinizi doldurabilir, bolluğu ve bereketi hayatınızın içine çekebilirsiniz.

Bolluk bereket için ne yapılması gerekir?

Birçok insan bolluk ve bereket kavramını maddi yönden ele alır. Her zaman bolluk ve bereket para olarak alınmamalıdır. Burada para sadece bir araçtır. Aslında paranız vardır ve maddi durumunuz belki de iyidir. Ancak para biriktirerek ve bu biriktirdiğiniz parayı harcamayarak kendinize ve çevrenize her zaman sorun olursunuz. O kadar paranız varken harcayamamak aslında başlı başına bir sorundur. Aslında varlık içinde yokluk çeken bir kişi olur çıkarsınız.

Aslında ister parası olsun ister parası olmasın insanların ihtiyacı olan şey sevgi, saygı ve bunları herkese eşit şekilde dağıtabilme hakkaniyetini gösterebilmektir. Bolluk ve bereket terapisi sayesinde elinizdekilerin kıymetini bilir ve buna göre hayatınızı idame ettirirsiniz. Çevrenizdeki insanlara daha çok zaman ayırabilir paranızın, maddiyatınızın elverdiği şekilde yaşantınızı düzenlersiniz. Hemen tüm insanların yaptığı en büyük yanlışlardan biri her zaman bolluk ve bereketi maddi yönden düşünmektir. Aslında etrafınızdaki her şeyde bolluk ve bereket aramasını bilmeniz çok önemlidir.

  • Bolluk ve bereketin her zaman hayatınızda olması için yapmanız gereken ilk şey başkalarıyla kendinizi asla kıyaslamamalı ve sadece kendi hayatınıza bakmalısınız.
  • Hayatınızda bolluk ve bereketin olması için ilk önce sevmeli ve inanmalısınız. Eğer maddi anlamda bir bolluk ve bereket istiyorsanız paranın, maddiyatın size ne kazandıracağını, neler kaybettireceğini bilmelisiniz. Neden daha büyük bir evde oturmak istediğinizi, neden kendi ülkenizde değil de başka ülkelerde tatil yapmak istediğinizi ya da neden daha fazla paraya ihtiyacınız olduğunu kendinize sorabilirsiniz.
  • Hayatınızdaki her şey için bolluk ve bereket isteyebilirsiniz. Maddiyat, iş, şans, sevgi konusunda bolluk ve bereketi hayatınıza davet edebilirsiniz.

Hayatınızın bolluk ve bereket içinde geçmesi için yapmanız gereken tek şey sevmek ve inanmak bunun yanında kuantum terapilerinden olan bolluk ve bereket terapilerine katılmaktır. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile alacağınız bolluk ve bereket terapileri sayesinde siz de hayatınızda bolluk ve bereketi yaşayabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × three =