Blog

Korunma Muskası ya da Kalkan Muskası Nedir?

Halk arasında korunma muskası “kalkan muskası” olarak da bilinir. İnsanları büyülere, kötü enerjilere karşı korur. Nazar, büyü, cin musallatı gibi musibetlerden korunmak, düşmanların kötülüklerinden korunmak, kötü olaylardan ve kötü enerjilerden etkilenmemek için kişiye özel hazırlanan uygulamalardır.

Korunma muskası büyünün etkisinde olup kişinin üzerindeki büyü etkisi temizlendikten sonra yapılan korunma muskası çeşididir. Yapılan korunma muskası muskayı taşıyan kişiyi hem aynı büyünün etkisinden hem de başka büyülerin etkisinden korumakla kalmaz aynı şekilde cinlere ve musallatlara karşı da koruma altına alır.

Korunma muskası cinlere, büyülere, musallatlara karşı yapılan en etkili ve önemli uygulamalardandır. Ancak korunma muskasının yapılabilmesi için kişinin ruh ve fiziksel durumu uygun olmalı bunun akabinde gerekli bakımlar yapıldıktan sonra kişiye hangi korunma muskasının ne zaman, nasıl yapılacağı kararlaştırılarak korunma muskası yapılır.

Korunma muskası kişinin etkisi altında olduğu ve temizlenen büyüye göre ve diğer büyülere karşı korunma olarak hazırlanır. Nazara karşı, büyüye karşı, cin ve musallatlara karşı yapılan korunma muskaları vardır. Kişiye özel hazırlanır.

Büyü ve musallatlarla ilgili bir şüpheniz varsa, bir büyü etkisi altında olduğunuzu düşünüyor ve korunma muskası yaptırmak istiyorsanız metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilir, soru ve sorunlarınıza en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bazı Bakım Türlerinde Ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir? başlıklı makalemizde bakım çeşitleri, bakım türleri ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.