Blog

Kısmet Bağlılığı Nedir? Kısmet Bağlılığından Nasıl Kurtulabiliriz?

Bazı insanlar vardır başkalarının başarısını çekemez, hazmedemez. Bu insanların başarısını, mutluluğunu kıskanır. Bu düşüncelerle dolu kişiler, hazmedemediği, başarısını çekemediği insanların daha aşağıya düşmesi, hayatta alaşağı olmasını istediği için bu kimselere büyü yaptırarak o kişinin kısmetinin bağlanmasını sağlayabilirler. Kısmet bağlılığı sebebiyle birçok kişi evlenememekte, kazancı azalmakta, nasibini bir türlü bulamamaktadır. Yüce Allah, hiçbir kulunun kötü olmasını, kötü bir hayat sürmesini asla istemez. Ancak bazı kötü niyetli kişiler, başkalarının kendilerinden daha başarılı olmasını ya da mutlu olmasını çekemediği için büyü yoluyla bu insanların başarısını, mutluluğunu engellemeye çalışır.

İnsan hayatı seçimlerden ibarettir. Günlük hayatımızda, özel hayatımızda, iş hayatımızda birçok seçim yaparak hayatımızı ya iyi ya da kötü yaşarız. Ancak bazı insanların hayatlarında yaptığı bazı seçimler hiçbir zaman iyi sonuçlanmayabilir. Bunun sebebi Allah’ın o insanların kısmetini kapattığından değil bazı kötü insanların bu insanların başarısını çekemediği için büyüleme yoluyla o insanların hayatlarını alt üst etmelerinden dolayıdır.

Kısmet bağlılığından kurtulmak için yapılması gereken şey kısmet açma yöntemidir. Bu bir kaderle oynama, kaderin önüne geçme durumu değildir. Kişinin kısmetinin neden kapandığı, nasıl kapandığı konusunda kişinin önündeki engelleri kaldırmak ve kısmetinin biran önce kişiye dönmesini sağlamaktır. Bunun için konusunda uzman, tecrübe sahibi olmuş medyum hocalardan yararlanabilirsiniz. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek kısmetiniz kapalılığı konusunda kafanıza takılan soruları cevaplayabilir ve bu konuda desteğini alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Ve Cinlerden Nasıl Korunmalıyız? başlıklı makalemizde büyü, büyü kim yapar ve büyü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.