Bolluk Bereket

Evrendeki her şey enerji ile kaplıdır. Ne kadar pozitif düşünce ile yüklü olursak çevremizdeki her şeyde pozitiflik bir olumluluk görmeye başlarız. Bolluk ve bereket zihinsel bir durumdur. Bolluk ve bereket enerjisini hayatınıza çekmek için her zaman pozitif her zaman olumlu düşünmek gerekir. Bolluk ve bereket sadece maddi olarak düşünülmemelidir. Bolluk ve bereket bilincini hayatınıza katmak için sadece maddiyatı değil maneviyatı yani sevmeyi, bilgiyi, arkadaşı, aileyi, doğayı kısacası her şeyi içine katmak gerekir.

Bolluk ve bereket bilinci nasıl kazanılır?

  • Vermek kadar almayı da bilmeniz gerekir.
  • Koşulsuz istemeyi öğrenmelisiniz.
  • Borçlarınızı ne kadar çok düşünüyorsanız kazançlarınızı da o kadar çok düşünmelisiniz.
  • Düzenli olmayı öğrenmeniz gerekir.
  • Küçük şeylerle yetinmeyip büyük düşünmeye çalışmalısınız.
  • Hayal kurmaktan vazgeçmeyin.

Çoğu insan vermenin her zaman doğru olduğu düşünür ancak vermek kadar almasını da bilmek gerekir. Almayı bilmezseniz vermenin hiçbir anlamı olmayacaktır. Para, yaptıklarınız için sadece bir araçtır. Para amacınız olmamalıdır. Parayı pis bir şey olarak görmemeli ve sadece parayı nötr enerji yayan bir araç düşünerek hayatınıza çağırmalısınız.

Sözler bir insan hayatında oldukça önemlidir. Ne kadar pozitif düşünce ile kendinizi doldurursanız o kadar bolluk ve bereketi hayatınıza davet etmiş olursunuz. Koşulsuz istemek yaşamınızdaki amaçlara ulaşmak için en önemli temel şartı oluşturur. Şartlar ne olursa olsun hayatınıza bolluk ve bereketin gelmesi için önüne bir koşul koymadan isteyerek hayatınızı değiştirme imkanınız vardır.

Yaşamınızda her zaman yeniliklere yer açın. Evinizi fazla eşya ile doldurmayın ve eskileri hayatınızdan çıkarın. Eskiyi ne kadar çabuk hayatınızdan çıkarırsanız yenisinin gelmesi o kadar kolay olacaktır.

Hemen her insanın yaşam şartlarından dolayı borçları olabilir. Ancak borçlarınızın olmasından yana yapmanız gereken sadece borçlarınızı değil kazançlarınızı da düşünerek bolluk ve bereketi hayatınıza getirebilirsiniz. Devamlı borç tarafını düşünürseniz kazandığınız paranın bolluğu ve bereketi kaçacaktır. Borçlarınız yanında kazançlarınızı da düşünerek daha bolluk ve bereket kazanabilirsiniz.

İçinizdeki enerjiyi ne kadar pozitif yönde kullanırsanız hayatınıza o kadar olumlu şeyler katarsınız. İstemekten korkmamalı ve pozitif düşünce ile hayatınızı değiştirme fırsatını yakalamalısınız. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’nun birikimlerinden faydalanabilir, hayatınıza bolluk ve bereketin nasıl getirileceğini öğrenerek hayatınızı değiştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + twelve =