Blog

İnternette Yazan ve Havas Kitaplarında Verilen Büyü Formülleri Doğru Mu?

İnternet, çağımızın en büyük bilgi kaynaklarından biridir. İnsanın elinin altında bulunan, istediği her an her yerden bilgiye ulaşma imkanı bulduğu çok geniş bir kaynaktır. Ancak internette yazan ve Havas kitaplarında verilen büyü formülleri doğru mu sorusu hemen herkesin kafasına takılan bir sorudur. Bu konuda diyebileceğimiz en net cevap hayırdır. İnternet o kadar geniş bir alana sahiptir ki hemen her konuda bilgi sahibi olduğunu iddia eden birçok kişi yalan yanlış birçok bilgi ile insanların kafasını karıştırır. Amaç burada insanların sorunlarına çözüm bulmak değil aksine kişinin bu sorunundan yararlanarak kazanç sağlamaktır.

Özellikle son yıllarda oldukça yaygınlaşan büyü ve büyücülük ile ilgili, medyumlarla ilgili sitelerde birçok yalan yanlış bilgi yer almakta ve insanlar bu yalan yanlış bilgilerin ardından gitmektedir. Özellikle Havas kitaplarında bulunduğu söylenen büyü formülleri ve diğer formüllerin doğruluğu gerçekten tartışılır. Havas ilmi öyle kitaplardan öğrenilebilecek, bir iki ay kitap okumayla ya da kitap içindeki yalan yanlış eksik bilgilerle uygulamalar yapmaya gelmez. Havas ilmi oldukça geniş bir ilimdir. Kişinin Havas üstadı olabilmesi ve gerçek Havas uygulamalarını yapabilmesi için yıllarını vermesi gerekir.

İnternetten ya da kulaktan dolma bilgilerle uygulayacağınız büyü formülleri size yarardan çok zarar sağlar. Bu bilgilerin ya da büyü formüllerinin doğruluğunu bilemeyeceğiniz gibi uygulama aşamasında yanlış yapacağınız bir işlem hem size hem de büyüyü uygulayacağınız kişiye çok daha büyük zararlar verebilir.

Bu tür işlemler yapmak ya da öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey gerçekten Havas ilmini özümsemiş, tecrübe sahibi olmuş, gerçek medyum-hocalardan destek almalı ve kendi başınıza herhangi bir işlem yapmamalısınız. Bunun için yıllarını Havas ilmine adamış, metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız bilgiler hem sorularınızın gerçek cevapları olacaktır hem de sıkıntılarınızı, sorunlarınızı gidermede gerçek çözüme ulaşacağınız an olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Belirli Bir Takım Enerjiler Hadimler Ve Cinler Aracılığı İlemi Yapılır? başlıklı makalemizde büyü, büyü çeşitleri ve büyü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.