Blog

Herkes Büyü Yapabilir Mi?

Büyü yapmak her insanın altından kalkabileceği, bu yükü taşıyabileceği bir sorumluluk değildir. Büyü yapabilmek için kişinin hem enerjisinin yeterli olması gerekir hem de farklı enerjiler ve doğaüstü varlıklarla temasa geçebilmeleri gerekir. Bunun yanında büyü öyle kulaktan dolma bilgiler, yalan yanlış edinilen bilgilerle yapılabilecek bir şey değildir. Bunun için kişinin bilgisi olmalı ve hangi büyüyü nasıl yapacağı konusunda tecrübesi olmalıdır.

Büyü yapabilmek için bazı yeteneklerin de büyü yapmak isteyen kişide bulunması gerekir. Hem farklı enerjileri kullanmak hem de doğaüstü varlıklar ile temasa geçerek bu gücü kaldırmak öyle herkesin yapabileceği bir durum değildir.

Büyü asla yetersiz bilgi ile yapılmamalı ve bu konuda bilginin yanında bazı yeteneklere de sahip olmak şarttır. Doğaüstü varlıklarla nasıl iletişime geçileceği, bu varlıkların nasıl yönetilmesi gerektiği, kullanacağı enerjiyi nasıl yönlendireceği çok önemlidir.

Herkes büyü yapabileceğini düşünür ancak bu kesinlikle yanlıştır. Oradan buradan edinilen eksik, yanlış bilgilerle ya da kulaktan dolma bilgilerle büyü yapmaya kalkan insanlar hem kendilerine hem de büyü yapmaya çalıştıkları insana zarar verirler. Bu yüzden asla bilinçsiz şekilde büyü yapmaya kalkmamalı ve bu işi uzmanına, tecrübe sahibi olmuş kişilere bırakmanız çok daha doğru bir tercih olacaktır. Bilinçli şekilde yapılmayan büyüler insana yarardan çok zarar verecektir. Bu yüzden metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile temasa geçebilir ve bu konuda kafanıza takılan her türlü sorunun cevabını alabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Neden Kötü Büyüler Hemen Tutar? başlıklı makalemizde büyü, büyü çeşitleri ve büyü türleri hakkında bilgiler verilmektedir.