Blog

Her Cin Çarpması Büyü Yoluyla Mı Olur?

Doğru bilinenin aksine her cin çarpması büyü yoluyla değildir. Bazı durumlarda insanlar cinlere farkında olmadan zarar vererek cinlerin hışmına uğrayabilirler. Bazı insanlar cinlere eziyet ederek onların düşmanlığını kazanabilir. Kişi farkında olmadan cinlerin bulunduğu yerlerde onlara zarar verebilir. Mesela cinlerin üzerine sıcak su dökebilir. Küçük abdestini yapabilir ya da farkında bile olmadan cinin ölümüne sebep olabilir. Tüm bunlar cin çarpması için birer sebeptir. Bu yüzden özellikle yeşillik alanlarda tuvalet yapmamaya dikkat etmek, hamama, tuvalete girerken destursuz girmemek ve özellikle yılan, köpek, siyah kedi ya da akrep gibi hayvanlara zarar vermemeye özen göstermek gerekir.

Cinler, kendi aralarında kabilelere ayrılırlar. En üst düzey kabile ise şeytana tapanların kabilesidir. Sürekli olarak insanları doğru yoldan uzaklaştırmak, vesvese vermek için uğraşırlar. Bazı cinler, kişilere musallat olduğunda karşı cinsle olan münasebetlere izin vermezler. Kendileriyle cinsel ilişkiye zorlayabilirler. Çoğu zaman insanları zarar vermek amaçlı rüyalarında korkuturlar. Karabasan olarak görülen rüyalar bu tür cinlerin yaptıkları eylemlerdir.

Cin konusu oldukça geniş ve dikkat edilmesi, titizlik gösterilmesi gereken bir konudur. Cin çağırmak, cinlerle haşır neşir olmak çok yanlıştır. Cinleri sinirlendirmek, zarar vermek kişiye musallat olmasına neden olur. Bu yüzden cin çarpmasından korunmak için uzman kişilere danışmalı, Allah’a sığınmalı ve gerekli önlemler alınmalıdır. Her cin çarpmasının büyü yoluyla olmadığına dikkat edilmeli ve farkında olmadan bile olsa cinlere zarar verilirse cinlerin musallat olabileceği unutulmamalıdır.

Cin çarpması ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilir ve sorunlarınıza doğru ve etkili çözümü bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur Mu? başlıklı makalemizde büyü, büyü etkisi ne kadar zaman da belli olur ve büyü kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.