Yıldızname Kursu

İnsanlar var olduğundan bu yana mistik olaylara, hayatlarını etkileyecek her türlü ilime ilgi duymuşlardır. Bunun sebebi geleceği bilmek ve buna göre hayatlarını yönlendirme isteğidir. Yıldızname de bu yöntemlerden biridir. Birçok kişi yıldıznamenin bir fal olduğunu düşünse de bu tamamen yanlış bir bilgidir. Yıldızname, kişinin doğum tarihi, saati, ismi ve doğduğu gün gibi kişisel bilgilere dayanarak yapılan bir yorumlama yöntemidir.

Türk-İslam felsefesinde hayat bulmuş olan yıldızname, Osmanlılar döneminde iyice geliştirilerek günümüze kadar gelmiştir. Yıldıznameyi diğerlerinden ayıran en önemli unsur fal olmadığı ve bilimsel gerçeklere dayalı olmasıdır. Yıldıznamede kişilerin başına gelebilecek olaylar, hastalıklar, tehlikeler, yakalandıkları hastalıkların tedavi şekilleri belirlenebilir.

Günümüzde kendini medyum olarak tanıtan ve insanların zaaflarını kullanan birçok düzenbaz ve sahtekar insan bulunmaktadır. Yıldızname bakıyorum adı altında birçok kişi bu insanların oyununa gelmekte, maddi ve manevi birçok zarara uğramaktadır.

Yıldızname baktırmanın faydaları nelerdir?

  • Yıldıznamesine bakılan kişinin karakteri hakkında bilgi verir.
  • Çevresiyle ve ailesiyle olan ilişkilerinin nasıl olacağı hakkında bilgi sahibi olunabilir.
  • Nasıl bir iş kariyerinin olabileceği
  • Evlilik hayatının olup olmayacağı ya da evlilik hayatının nasıl olacağı hakkında bilgi verir.
  • Çocuklarının olup olmayacağı, kaç evlilik yaşayabileceği gibi konuları öğrenebilirsiniz.
  • Kaç sene yaşayacağınızı öğrenebilirsiniz.
  • Ölüm şeklinizi bile yıldıznameden öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Yıldıznamesine baktıran kişi çevresiyle nasıl bir uyum içinde olabileceğini öğrenebilir.
  • Üzerinde herhangi bir doğa üstü gücün oluşturduğu baskı olup olmadığını yine yıldızname ile öğrenebilirsiniz.
  • Yıldıznameye baktırarak hayatınızda olabilecek tehlikelere karşı önceden tedbir alma imkanına sahip olabilir, buna göre hayatınızı daha farklı şekillendirebilirsiniz.

Yıldızname ile insanların doğdukları andan ölene kadar başlarına gelecekler, geçirebilecekleri kazalar ya da hastalıkları öğrenmek mümkündür. Ancak günümüzde astrolojiye olan yakınlığı yüzünden fal ile karıştırılmakta ve insanlar bu konuda yanlış yönlendirilmektedir.

Yıldızname kendi içinde özellikleri olan bir ilimdir. Konusunda uzman olmayan, deneyim sahibi olmayan kişiler tarafından uygulaması yapıldığında insanlar maddi ve manevi yönden zarar görebilir.

Yıldızname kursu alarak siz de yıldızname haritasını okumayı öğrenebilirsiniz. Bunun için yıllarını metafizik ve astroloji ile geçirmiş, metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağınız yıldızname kursları ile hayatınız hakkındaki en önemli bilgilere ulaşma tekniğini öğrenebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 4 =