Yıldız Saatleri Kursu

Yıldız saatleri, havas ilminin en önemli bölümlerinden biridir. Özellikle Yıldızname bakımında yıldız saatleri oldukça önemli yer tutar. Gün içinde birçok kişi çoğu zaman kendini iyi ya da kötü hissedebilir. İşlerinin yolunda gittiği zamanlar vardır ya da işlerini bir türlü istediği zamanda bitiremez ya da o gün o saatte herhangi bir iş yapmak içinden gelmez. Birçoğumuz aramızda konuşurken birbirimize söyleyebiliriz. Aman Salı sallanır, Çarşamba çarşafa dolanır Cuma mübarek gündür gibi birçok değişik şekillerde o gün herhangi bir iş yapılmaması gerektiğini bir şekilde çevremizdekilere hissettirir ya da göstermeye çalışırız. Bu durum yıldız saatleri ve günleri ile alakalıdır.

Gün ve gecelerde gezegenlerden gelen kozmik ışınlar insanların hal ve tavırlarını, düşüncelerini, hareketlerini etkiler. Yıldız saatleri yedi ana grupta toplanmıştır:

  • Satürn saati
  • Jüpiter saati
  • Mars saati
  • Güneş saati
  • Venüs saati
  • Merkür saati
  • Ay saati

Bu gezegenlerin her seferinde aynı sırada, her gün ve gecesinde eşit saat dilimlerinde insanlara etkisi olur. Gündüz bölümünde güneşin doğuşu ve batışına kadar olan zaman kabul edilir. Gece ise güneşin batışından doğuşuna kadar olan zaman kabul edilmiştir.

Satürn saati

Satürn saatinde yolculuk yapılmamalıdır. Karamsarlık ve sıkıntı veren bir saattir. Sabır ve dikkat isteyen işleri yapabilirsiniz. Kitap okuyabilir, belli konularda sohbet edebilir, fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Bu saatlerde alışveriş yapılmamalıdır.

Jüpiter saati

İnsana rahatlık, sevinç gibi duygular aşılar. Alışveriş yapmak için uygun zamandır. Öğrencilerin sınavlarına çalışması, derslerine çalışması için en uygun saatlerdir. Bu saatlerde hep yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Mars saati

Mars saati kişiye cesaret ve güç verir. Spor için ideal saatlerdir. Bu saatlerde ibadet çok daha kolay olur. Özellikle iş ortaklıkları bu saatlerde kurulabilir.

Güneş saati

Şans ve mutluluk getirir. Sevgilerin, arzuların, romantikliğin bu saatlerde ortaya çıktığı bilinmektedir. Gezmek, görmek için ideal saatlerdir. Neşeli ve hoş vakit geçirmek için ideal saatlerdir.

Merkür saati

Mantık ve zekanın üst seviyelere çıktığı saattir. Matematiksel konularla bu saatte ilgilenmek en idealidir. Tamirat işleri, örgü, nakış gibi işler bu saatlerde yapılabilir. Çözümü zor olan problemlerle bu saatlerde ilgilenirseniz çok daha kolay işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.

Ay saati

Pozitif yüksek enerji ay saatinde ortaya çıkar. Spor yapmak için en uygun saatlerden biridir. Seyahat etmeye uygundur. Verimlilik bu saatlerde çok daha fazlalaşır. Ticaret yapmak, ortaklık kurmak için birebir saattir.

Tüm bu saatlerin hikmetlerini ve etkilerini öğrenmek ve yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yıldız saatleri kursu almaktır. Yıldız saatleri kursu için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’nun kurslarından yararlanabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 17 =