İfrit İlmi Kursu

İfrit, Arap-İslam mitolojisine göre hem güçlü hem de zararlı cinlere verilen ad olarak tanımlanmaktadır. Cehennem cinleri olarak da adlandırılmaktadır. İfrit diğer cin gruplarına göre oldukça tehlikeli ve zararlıdır. Bu yüzden ifrit çağırmak özellikle acemiler için oldukça tehlikelidir. Bunun için cesaret ve irade gerekir. Ancak cesaret ve iradenin yanında korkuya kapılmamak ve hepsinden önemlisi bu konuda bilgili ve tecrübeli olmak kesinlikle gereklidir.

Kaç çeşit ifrit vardır?

Çok güçlü ve tehlikeli olan güçlü şeytan olarak adlandırılan ifritlerin birçok çeşidi vardır. En çok bilinen türleri ise üç tanedir.

  • Kanatsız ifrit
  • Dokuz kanatlı ifrit
  • Kanatlı ifrit

Bunların dışında;

  • Saray ifritleri
  • Hazine bekçisi ifritler
  • Mahzen ifritleri
  • Kelepçe ifritleri de vardır.

Hepsi birbirinden tehlikeli ve güçlüdür. Ancak en tehlikelisi ise dokuz kanatlı ifrittir. Diğer cin grubu bile bu ifritten korkar ve hükmü altına girmeyi kabul edebilir. Bir insana ifrit musallat olduğu zaman oldukça sıkıntılı zamanlar geçirir. Bu yüzden ifrit çağırmak, onları hizmete koşmak oldukça tehlikelidir. Eğer ifrit çağırmak gibi bir düşünceniz varsa bunun için muhakkak ifrit ilmi kursu almalı ve bu konuya daha bilinçli ve bilgili şekilde yaklaşmalısınız.

İfritten korunmak için neler yapılır?

İfritlerden korunmak için bazı yöntemler vardır. İslam dinine göre özellikle cinler için indirilmiş Nas Suresi’ni okumak yeterli olacaktır. Bunun yanında İhlas ve Fatiha surelerini okuyarak ifrit ve cinlerin musallat olmasından kendinizi koruyabilirsiniz.

Yahudiler ifritten korunmak için kusursuz bir hayvanı kurban ederlerdi. İlk çağda yaşayan Hititliler ve Amorlular ise ifritten korunmak için öküz kurban ederlerdi. Hristiyanların inanışına göre ise ifritten korunmak için gümüşten yapılan süs eşyaları takılırdı. Özellikle üzerinde haç olan gümüş yüzük sıklıkla kullanılmıştır.

İfritlerden korunmak, ifritlerin musallat olmaması için bu yöntemlerin dışında ifrit ilmi kursu alarak hem daha bilinçli ve doğru şekilde korunma yollarını öğrenebilir hem de eğer bu tür konularla ilgileniyor ve çağırma gibi bir eyleme girmek istiyorsanız muhakkak kursuni alıp daha fazla alt yapı oluşturmalısınız. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’nun ifrit ilmi kurslarından yararlanabilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + seventeen =